MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Tiyatro Festivalinde Sahnede Evlilik Teklifi!
Tiyatro Festivalinde Sahnede Evlilik Teklifi!


Kadıköy Belediyesi’nin 10 yıldır düzenlediği Tiyatro Festivali’nde izleyiciler bir sürpriz ile karşılaştı. Seyirciler arasında bulunan Bekir Karkuş,  tiyatro izlemek için getirdiği kız arkadaşı Suna Tolu’ ya sürpriz yaparak sahnede binlerce kişinin önünde evlenme teklif etti.

Ataşehir de oturan Bekir Karkuş, Tiyatro Festivalinin yapıldığı Özgürlük Parkı’na erken saatlerde gelerek gece sahne alacak olan tiyatro sanatçısı Volkan Severcan’dan da oyun öncesi kız arkadaşına evlilik teklif etmek için izin aldı. Tiyatroya daha sonra kız arkadaşı Suna Tolu ile gelen Karkuş,  onunun başlamasından birkaç dakika önce sunucu Bülent Çakırer’den kendisini ve kız arkadaşı Suna Tolu’yu acil olarak sahneye davet etmesini istedi.

Seyircilerin ve kız arkadaşının şaşkın bakışları arasında mikrofonu alarak kız arkadaşına çiçek verip, evlenme teklif etti.   Gaziantep’den tatile gelen Suna Tolu ise erkek arkadaşının bu evlilik teklifiyle âdete şoka girdi ve şaşkınlığını gizleyemedi. Tiyatroya gelen binlerce Kadıköylülerin desteğiyle teklife “ Evet” yanıtını verdi. Karkuş, nişanlısı Suna Tolu’ya yüzüğü sahnede taktı.

İzleyiciler arasında bulunan Kadıköy Belediye Başkanı Av. Selami Öztürk’ de sahneye çıkarak gençlere mutluluklar diledi. Öztürk,  “’’Açıkçası böyle bir teklifin yapılacağından benim haberim yoktu. Bende sizin gibi tiyatro izleyeceğimi düşünmüştüm. Ama böylesi güzel bir sürprizi yapan arkadaşımı tebrik ediyorum. Bize düşen bu mutluluğun devamı olmasını istemek ve yürekten alkışlamaktır’’dedi.

Gece, Volkan Severcan’ın ‘’Canlı Yayın’’ adlı tiyatro oyununu sahnelenmesi ile son buldu.

 

📆 19 Temmuz 2012 Perşembe 15:03   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR