MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Toplum » Ataşehir Zabıtası Yılbaşında da Denetimlerini Sürdürdü
Ataşehir Zabıtası Yılbaşında da Denetimlerini SürdürdüAtaşehir Belediye Başkanlığı Zabıta, Sağlık ve Veteriner Müdürlüğü ekipleri yılbaşı gecesi denetimlerini sürdürdü. 31 Aralık 2009’da başlayan denetimler yılbaşı eğlenceleri nedeniyle 1 Ocak 2010 Cuma sabah saat 07.00’ye kadar devam etti.

Ataşehir Belediyesi Zabıta  Müdürlüğü’nün oluşturduğu 3 ayrı denetim ekibi Ataşehir’de ki tüm eğlence mekanları ile açık olan işyerlerinde denetim yaptı. Veteriner ve Sağlık Müdürlüğü’nden birer personelinde katıldığı Zabıta Müdürlüğü denetim ekiplerini  Ataşehir Belediyesi Zabıta Müdür Battal Sarıkaya yönetti. Yapılan denetimlere ilişkin sık sık Zabıta Müdürü Battal Sarıkaya’dan bilgi alan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İLGEZDİ’ de , denetlenen işyeri sahipleri  ile  buralarda bulunan vatandaşların yeni yıllarını telsiz mesajı ile kutlayarak, “yasa ve kurallara uygun çalıştıkları” için teşekkür etti.

Ataşehir’de ağırlıklı olarak vatandaşların büyük ilgi gösterdiği 13 ayrı eğlence merkezinde denetimlerini yoğunlaştıran zabıta ekipleri  2 işyerine “4207 sayılı yasada belirlenen sigara içmeme yasağına” uyulmadığını belirledi ve bu işyerleri hakıında ceza uygulaması yaptı. Vatandaşların başvurusu üzerine ses ölçümü yapılan üç  işyeri hakkında da tutanak tutuldu.

Galeri
Etiketler: , ,
📆 02 Ocak 2010 Cumartesi 10:36   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR