MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Politika » Başkanlar Kartal’da Bir Araya Geldi
Başkanlar Kartal’da Bir Araya Geldi


Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, makamında Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk ve Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin ile bir araya geldi.

Kardeş Belediye olan Tunceli, Ovacık festivalinden dönen Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Atalar Belediye binasında komşu İlçe Belediye başkanlarını kabul ederek bir araya geldi. Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk ve Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin ile sohbet havasında geçen toplantı yaklaşık bir saat sürdü.

Başkan Öz, çıkışta toplantının gündemine ilişkin belediye başkanları çok yararlı ve çok güzel bir görüşme yaptıklarını dile getirirken, ”ilçe sorunlarımız tabi gündemimizin ana konusuydu dedi.

Haber: Mefharet Keleş

📆 03 Ağustos 2009 Pazartesi 16:21   ·   💬 2 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Başkanlar Kartal’da Bir Araya Geldi” için 2 cevap

  1. ALİ PÜRER dedi ki:

    Merak ediyorum, İlçe sorunlarının yanında, halka belediye hizmetlerinin en iyi nasıl verileceğini, bölgede yaşayan vatandaşlara hizmette ayrımcılık yapmamak için ne yapılması gerektiğini, günden güne artan ahlaksızlığı önlemek ve eski TÜRK KÜLTÜRÜNÜ yeniden yaşatmak için de ne yapılması gerektiğini konuştular mı acaba? Yoksa chp2nin 1924 de İzmir’de ilan ettiği İLKEYİ dahada öteye götürmek için neler yapmaları gereğini mi münakaşa ettiler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR