MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Bostancı, Erenköy, Flaş, Genel, Toplum » Bayındır Sağlık Grubu 20’nci Yılını Kutluyor!

Bayındır Sağlık Grubu 20’nci Yılını Kutluyor!Bundan 20 yıl önce Bayındır Tıp Merkezi olarak kurulan ve bugünlere gelindiğinde Türkiye’nin en çağdaş özel sağlık kuruluşları arasında gösterilen Bayındır Sağlık Grubu, 20’nci yılını bir dizi etkinliklerle kutluyor.

Bu etkinliklerden biri de, 2 Temmuz Pazartesi akşamı The Green Park Hotel Bostancı’da yapılan kuruluş yıldönümü kokteyli oldu. Kokteyle, Bayındır Sağlık Grubu yöneticileri ve çalışanları dışında pek çok da davetli katıldı. Eski Sağlık Bakanlarımızdan Mete Tan da, bu davetlilerden biriydi.

OHSAD Toplantısı, Bayındır İçerenköy’de yapıldı…

Bayındır Sağlık Grubu’nun 20’nci yıl kutlamalarına evsahipliği yapan Bayındır İçerenköy Hastanesi, aynı gün Özel Hastaneler ve Sağlık Kuruluşları Derneği (OHSAD) adlı kuruluşun da olağan yönetim kurulu toplantısına evsahipliği yaptı.

Toplantı sonrasında kutlama için kokteyle katılan OHSAD Yönetim Kurulu, toplantıda yeni çıkan “Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yönetmeliği” hakkında görüş alışverişinde bulundukları açıklamasını yaparken, Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Reşat Bahat; “Bayındır Sağlık Grubu gibi bir üyemiz olduğu için kendimizi şanslı kabul ediyoruz. Ülkemizde böylesine köklü sağlık kuruluşlarının çoğalması yegâne arzumuzdur” dedi.

Kadir Toprakkaya / KADIKÖY LIFE

 

 

 

📆 06 Temmuz 2012 Cuma 11:07   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR