MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Sağlık, Toplum » Ataşehir Belediyesi’nden Yılbaşı Denetimleri

Ataşehir Belediyesi’nden Yılbaşı Denetimleri
Ataşehir Belediyesi ilçedeki tüm işletmelerde yaklaşan yılbaşı nedeniyle etiket denetimlerini arttırdı. Ayrıca halk sağlığı açısından Ataşehir’deki gıda satış noktalarında da denetimler sıklaştırıldı. Ataşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Veteriner İşleri Müdürlüklerine bağlı ekipler yılbaşı nedeniyle denetimlerini sıklaştırdı. Denetimlerde özellikle işyerlerinin ruhsatları, sağlık koşulları ve etiketler dikkatle inceleniyor.

Ataşehir Belediyesi Zabıta Müdürü Battal Sarıkaya, Sağlık İşleri Müdür Vekili Gamze Akkuş İlgezdi ve Veteriner İşleri Müdürü Necati Bozkurt’un da zaman zaman katıldıkları denetimlerde özellikle büyük alışveriş merkezlerinde etiket yönetmeliğine uyulup uyulmadığı, her üründe etiket olmasına özen gösterilip gösterilmediği ve işyeri ruhsatlarının olup olmadığı kontrol ediliyor. Denetimlerde yasalara ve yönetmeliklere uymayan işyerleri hakkında belediyeye tanınan yetkiler doğrultusunda işlemler yapılıyor.

Yılbaşı Gecesi Denetimler Devam Edecek.

Ataşehir Belediyesi Zabıta, Sağlık ve Veteriner Müdürlüklerine bağlı personelden oluşturulan denetim ekipleri 31 Aralık Perşembe gecesi ilçedeki eğlence mekanları ve restoranlarda denetlemelerini sürdürecek. Denetimlerde özellikle yılbaşı nedeniyle kesilen faturalarda ki fiyatlar, canlı müzik yapılan yerlerin gerekli izinleri alıp almadığı kontrol edilecek. Denetimlerde kurallara uymayan işyerleri hakkında cezai işlemler yapılacak.

Galeri
📆 31 Aralık 2009 Perşembe 10:39   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR