MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Kurtulmuş: Terör Siyasetçileri Kürt Sorununun Bitmesini İstemiyor!
Kurtulmuş: Terör Siyasetçileri Kürt Sorununun Bitmesini İstemiyor!


HAS Parti Genel Başkanı Prof. Dr. Numan KURTULMUŞ Dağlıca’daki hain saldırıyı kınadı ve Şehit ailelerine başsağlığı diledi. Kurtulmuş mesajında “Millet olarak uluslararası terör siyasetinin oyununa gelmeyeceğiz” ifadelerini kullandı:

 

“Hakkari’nin Dağlıca bölgesinde PKK tarafından yine askeri bir karakola baskın yapılarak gencecik evlatlarımız vurulmuştur. Hepimizi derinden üzen, anne – babaların yüreğine ateş düşüren bu saldırıyı kınıyoruz, lanetliyoruz.

 

Türkiye ne zaman Kürt meselesini çözmek için adımlar atsa, bir takım karanlık mahfiller bunu baltalama çabasına girmektedir. Uluslararası terör siyasetini yönlendiren odaklar, Kürt sorununun bitmesini istemediği gibi sürekli kan aksın, çatışma olsun, kavga devam etsin istiyor. Millet olarak bu oyuna gelmeyeceğiz.

 

Evlatlarımızın ölmediği bir ülke istiyoruz.  Her türlü oyuna rağmen bu ülkenin mensupları olarak kardeşçe ve barış içerisinde yaşama irademizi göstermeliyiz.

 

Dağıca’da şehit düşen askerlerimize rahmet, yaralı gençlerimize şifalar; şehitlerimizin anne, baba ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Silahlı kuvvetler camiasının ve ülkemizin başı sağ olsun.”

 

📆 19 Haziran 2012 Salı 13:15   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR