MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Flaş, Genel, Toplum » MHP Ataşehir’de yeni İlçe Başkanı Fatih Çobanoğlu!
MHP Ataşehir’de yeni İlçe Başkanı Fatih Çobanoğlu!


MHP Ataşehir ilçe başkanlığı 2. Olağan kongresi birliğin, bütünlüğün ve duygu selinin yaşandığı bir ortamda gerçekleşti. Milliyetçi Hareket Partisi Ataşehir kurucu  ilçe başkanı Mahmut Kılıç yapmış olduğu konuşmasıyla herkesi duygulandırdı ve görevi bıraktıktan sonrada aynı azim ve kararlılıkla teşkilatının yanında olduğunu Ataşehir’in  birliğinin ve beraberliğinin asla bozulmayacağını dile getirdi.

İstanbul Millet Vekili Durmuş Ali Torlak, MYK üyesi Hayrettin Nuhoğlu, İstanbul İl Başkanı Abdurrahman Başkan, eski ve yeni birçok il yöneticisi, İstanbul ve çevre İllerden gelen çok sayıda ilçe başkanları ve Ocak başkanlarının da katılım sağladığı coşkulu bir kongre gerçekleşti

 

Divan başkanı Antalya Millet Vekili Doç. Dr. Mehmet Günal Beyin Ataşehiri yönetecek isimleri tek tek okuyarak sahneye çağırmasıyla tüm ilçe yöneticileri giymiş oldukları tek tip kıyafetleri ve duruşları ile göz doldurdu.

Kongrede Partimizin Ankara Eski İl Başkanı ve Genel Muhasibi Şeref Çobanoğlu’nun oğlu Ataşehir  kurucu teşkilat başkanı Fatih Çobanoğlu tek adaydı.

Fatih Çobanoğlu Kürsüye çıkarak ALLAH’ın selamı ile başladığı konuşmasında tüm dikkatleri üzerine çekti. Konuşmasına Kurucu İlçe Başkanı Mahmut Kılıç a teşekkür ederek devam eden Fatih Çobanoğlu Ülkücü değerlerden ve şehitlerden bahsederek onlar gibi nefer olmayı daha sonra Mete Handan Başlayıp Fatih Sultan Mehmet Hana kadar gelen Büyük Türk Büyüklerini, arkasından da Ulu Önder Atatürk den başlayıp, Şeyh Şamil den, Ebül Feyz Elçibey den, Rauf Denktaş dan ve son olarak Başbuğ Alparslan Türkeş’ten söz etmesi tüm salonu şaha kaldırdı.

 

Birçok misafirin gözlerinin dolduğu ve ağlamaklı olduğu duygulu bu konuşma ayakta alkışlanarak, Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli Beyin hedefi olan 2023 Lider Ülke Türkiye vizyonunu yerine getirebilmek için elinden geleni yılmadan usanmadan yapacağını söylemesiyle son buldu. Halef selef ilçe başkanlarının sahneye çağrılarak kucaklaşmaları önce kendilerini,  sonrada tüm salondakilerin gözlerini yaşarttı.

Konuşmasıyla herkesin takdirini toplayan Fatih Çobanoğlu MHP Ataşehir İlçesinin yeni ilçe başkanı oldu.

 

Galeri
📆 30 Mayıs 2012 Çarşamba 10:12   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“MHP Ataşehir’de yeni İlçe Başkanı Fatih Çobanoğlu!” için bir cevap

  1. cem karadeniz dedi ki:

    fofolarınız cok guzel başarılarınızın devamını beklıyorum ben cem yenısahradan butun herekese selam olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR