MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Kültür-Sanat, Manşet » Işık Elçi Ada Kitabevinde Okuyucuları İle Buluştu
Işık Elçi Ada Kitabevinde Okuyucuları İle Buluştu


Spiritüel Yaşam Koçu ve Yazar Işık ELÇİ, 11 Aralık Cuma günü “Tanrı’dan Geleni Söyle” kitabının okuma ve imza günü için Beyoğlu Ada Cafe & Kitapevi’nde okuyucularıyla bir araya geldi.
Organizasyon kapsamında “Tanrı’dan Geleni Söyle” kitabından bölümler okuyan Işık Elçi’ye, okuyucuları kitap ile ilgili duygu ve düşüncelerini de birebir aktarabilme, diledikleri soruları sorabilme fırsatına sahip oldular.
Yoğun katılımın olduğu okuma ve imza gününün bir bölümünde okuyucular “Tanrı’dan Geleni Söyle” kitabının kendilerine hissettirdiklerini ve kitapla bağlantılı olarak yaşadıklarını paylaştılar. Paylaşımlar sırasında salonda okuyucular ve Işık Elçi arasında duygusal anlar yaşandı. Oldukça sıcak bir atmosferin oluştuğu okuma gününde Işık Elçi’nin kitabından bölümleri kendi yorumuyla seslendirmesi okuyucuları bir hayli etkiledi.
R. Şanal’ın da katıldığı Okuma günü sonrasında yapılan kokteylde okuyucular hem yazarlar ile sohbet ettiler hem de kitaplarını imzalattılar.

Kişisel gelişim üzerine Showmax’teki programına devam eden Işık ELÇİ, Spiritüel Yaşam Koçluğu çalışmaları da yapmaktadır.
www.kuantumdusunce.com.tr

Galeri
📆 25 Aralık 2009 Cuma 15:51   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR