Slot Siteleri

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

MOBİL UYGULAMALARIMIZ

Kadıköy Gazetesi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Genel Flaş

Neşe Erberk, Yeni Gözdesi Tursil Jel’i Tanıttı!

Yayınlanma:
ABONE OL

İstanbul – Tursil, yıllardan beri çamaşırda mükemmel temizlik ve büyüleyici koku arayan hanımların vazgeçilmezi. Markanın yaratıcısı, çamaşır deterjanlarının öncü firması Henkel, bu güveni ve hanımların beklentilerini karşılamak üzere Tursil’i ve onun temizlik formülünü sürekli geliştiriyor.

Henkel, bu kez hanımlara jel formülü sayesinde hem renklilerde hem de beyazlarda güçlü performans sağlayan, çamaşırları leylak ve kır bahçelerinin ferahlığı ile buluşturan yeni Tursil Jel Sıvı Çamaşır Deterjanı’nı sunuyor. Henkel yeni ürününün lansmanını ise eski Türkiye ve Avrupa Güzeli Neşe Erberk’in katılımıyla, İstanbul – Gayrettepe Point Hotel’de gerçekleştirdi.

 

 

“Yuvanızın Baş Tacına Yakışan Mis Gibi Temizlik” sloganı ile öne çıkan Tursil Jel’in lansmanı basın mensupları için gerçekleştirilen keyifli bir organizasyonla yapıldı. Lansmana katılan Neşe Erberk, 3 çocuk annesi bir kadın ve Joyfull House Yetenek Geliştime Merkezleri’nin sahibi deneyimli bir eğitimci olarak Tursil markasının hayatını nasıl kolaylaştırdığını anlattı. Erberk; “Hem çalışan hem de ev işleriyle bizzat ilgilenen bir anne olarak Tursil jel’in evde en büyük yardımcım olduğunu söyleyebilirim.

Ben çamaşırların temizliği ve kokusu konusunda dikkatli ve titiz bir insanım. Kızlarım da büyüdükçe bu titizliğimi paylaşmaya başladılar. Benim gibi onlar da çamaşırlarının tertemiz olmasını ve mis gibi kokmasını istiyorlar. Ben Tursil jel ile hem renklilerde hem de beyazlarda harika sonuçlar alıyorum. Bu anlamda Tursil Jel’den çok memnunum.” dedi. Tursil Jel’in üstün temizlik sağlarken ev ekonomisine de katkı sağladığını vurgulayan Erberk, leylak ve kır çiçeği olmak üzere iki farklı koku seçeneği sunan yeni ürünün, evlere bahar tazeliği getirdiğini de sözlerine ekledi.

Tursil Marka Müdürü Beçhan Sayıner, Tursil Jel lansmanı ile hedeflerinin Henkel’in sıvı deterjan pazarındaki konumunu daha da güçlendirmek olduğunu belirtti.

Lansmanda ayrıca çiçekler ve aranjman yapımı konusunda uzman isimlerden Ege Soley de yer aldı. Ege Soley, leylak ve kır çiçeği kokusunun insanlara bahar coşkusu hissettirdiğini söyledi. Soley, basın mensupları ile birlikte çiçek aranjmanı yapımı workshop’u da gerçekleştirdi.

 

 

Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Kozmetik ve Kişisel Bakım ile Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş alanında lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel, Persil, Schwarzkopf ve Loctite gibi tanınmış markaları ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada 47.000’den fazla çalışanı bulunan Henkel, 2011 mali yılında 15 milyar 605 milyon Euro’luk satış ve 2 milyar 29 milyon Euro’luk faaliyet karı gerçekleştirmiştir. Henkel imtiyazlı hisse senetleri, Almanya DAX borsa endeksine kayıtlıdır ve şirket “Fortune Global 500” listesinde yer almaktadır.

 

 

İlgili Haberler

Eğitim
22 Mayıs 2024
Kitaplara Yansıyan Erzurum Sevdası

Marmara Üniversitesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Halûk Harun Duman, son olarak Erzurum’u konu alan iki kitap yayımladı. Daha önceki yıllarda Erzurum Basın-Yayın Tarihi (2000), Erzurum Fıkraları ve Meşhur Nüktedanlar (2000) ve Gülen Dadaş (2000) isimli kitapları yayımlayan Halûk Harun Duman hocayla yeni kitapları üzerine renkli ve çok sıradışı bir söyleşi yaptık: Kenan Gülerci (KG): -Sayın […]

Basında Kadıköy
22 Mayıs 2024
Erzurumlu Hanımlar Kadıköy’den Yalova’ya gidip hem gezdiler hem gönüllere dokundular

  İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Kadınlar Kolunun Yalova Yeni Yaşam Engelliler Derneği ile birlikte düzenledikleri günübirlik Yalova gezisi 45 bayan ve 20 çocuk ile yapıldı. İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Kadınlar Kolları Başkanı Neslihan Arzu Keteci, etkinlik hakkında yaptığı açıklama da; “İstanbul’dan Paytur & Kaldetur şirketi güvencesiyle hareket eden otobüsümüz Karamürsel Aşıklar […]

Basında Kadıköy
20 Mayıs 2024
Duman’ın “Erzurum’a Selam Söyle’nin ardından, “Kars’a Selam Söyle” kitabı yayınlandı

Marmara Üniversitesi öğretim üyelerinden Erzurumlu Prof. Dr. Halûk Harun Duman, Erzurum’u konu alan iki kitapla birlikte bir de Kars’ı konu alan yeni bir kitap yayımladı. Kitaplar hakkında değerlendirme yapan Duman, “Çok zengin anılar ve tarihsel bilgiler içeren kitaplar her iki şehrin 1960-1985 yıllarına ışık tutan ilginç bilgilerden oluşuyor. Adeta şehrin gizli tarihi sayılabilecek kitaplarla hiç […]

Genel
20 Mayıs 2024
Mardin Basın Çalıştayı’nda Gazeteciliğin Olumsuz Etkilendiği Sebepler Konuşuldu

Gazeteciler, yeni başlattıkları Basın Platformu hareketiyle Mardin’de bir çalıştay düzenlediler. Mardin Yay Grand Oteli’de gerçekleşen Basın Platformu 2. Çalıştayı, Mardinli gazetecilerinde yer aldığı toplantıda, önemli sorunların masaya yatırılmasına ev sahipliği yaptı. Toplantıya katılan gazeteciler, gelişen teknoloji, ekonomik sıkıntılar ve sosyal medya etkisi gibi konuların basılı gazeteciliği nasıl etkilediğini derinlemesine ele aldılar. TEKNOLOJİ VE TÜKETİM ALIŞKANLIĞI […]