MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Kozyatağı, Toplum » Engelli Sanatçılar Ve Ünlü Sanatçılar Aynı Sahnede Buluşuyor!
Engelli Sanatçılar Ve Ünlü Sanatçılar Aynı Sahnede Buluşuyor!


Kadıköy Belediyesi, 10-16 Mayıs Engelli Haftası etkinlikleri kapsamında,  “Sanatla uğraşan engelliler” ile ünlü Sanatçıları aynı sahnede farklı ve renkli bir etkinlikte buluşturuyor.

 

Doğa Rutkay’ın sunacağı özel gecede sanatla uğraşan engelli sanatçılar Adem Sevindik, Arzu Şensoy, Emrah Erdem, Emre Şahinalp, Memet Sefa Öztürk, Mert Karagüzel, Özgür Altınok ve Seçkin Akurgal “Her hal de Sanat” adını taşıyan performanslarıyla ünlü sanatçılarla aynı sahneyi paylaşacaklar.

 

Kozyatağı Kültür Merkezi (KOZZY) Gönül Ülkü Gazanfer Özcan Sahnesi’ndeki etkinlikte tiyatro sanatçısı Orhan Alkaya’nın okuyacağı şiirlere piyona ile iki engelli sanatçı eşlik edecek. Ünlü sanatçılar,  Hakan Aysev, Melike Demirağ, CHP İstanbul Milletvekili sanatçı Sabahat Akkiraz, Soner Arıca ve Dilek Türkkan da şarkılarını engelli sanatçılarla birlikte seslendirecekler.

 

Katılımın ücretsiz olduğu geceye Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk ev sahipliği yapacak. Tüm basın mensupları davetlidir.

 

Tarih:      11 Mayıs 2012 Cuma

Saat:         20.00

Yer:          Kozyatağı Kültür Merkezi ( KOZZY) Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan Sahnesi

 

📆 10 Mayıs 2012 Perşembe 11:50   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR