MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Manşet, Toplum » OPET bir kez daha ‘en çok tercih edilen akaryakıt markası’ seçildi!
OPET bir kez daha ‘en çok tercih edilen akaryakıt markası’ seçildi!


Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi (TMME) sonuçlarına göre, 6 yıldır akaryakıt sektöründe müşteri memnuniyeti en yüksek marka olan OPET,  ANDY-AR araştırma şirketi tarafından yapılan “En 2011 Araştırması”nda da “En Çok Tercih Edilen Akaryakıt Markası” seçildi.

 

Akaryakıt sektörünün değişmez lideri OPET, ANDY-AR Araştırma Şirketi tarafından düzenlenen “En 2011 Araştırması”nda “En Çok Tercih Edilen Akaryakıt Markası” seçildi. Ürün kalitesi, güler yüzlü hizmeti ve sosyal sorumluluk projeleriyle tüketici gözünde farklı bir duruşa sahip olan OPET, ANDY-AR’ın “En 2011 Araştırması” sonuçlarına göre müşteri memnuniyetini her zaman daha ileri taşıdığını bir kez daha kanıtlamış oldu.

 

21 ilde ve 205 farklı noktada gerçekleştirilen çalışmada 2011 yılı içinde Türk halkını yakından ilgilendiren konuların ve alışkanlıkların düzeyini tespit etmek amaçlı kantiatif araştırma tekniği kullanıldı. 20-27 Aralık 2011 tarihleri arasında, sosyo-ekonomik ve sosyo-demografik guruba mensup kişilerden yaş, cinsiyet, eğitim, meslek, mahalle-semt kotalarına göre rastlantısal seçilen 4.365 denek ile görüşme sağlandı. Araştırmaya katılanların yüzde 46,8’i kadın, yüzde 53,2’si ise erkeklerden oluşuyor. Katılımcıların yüzde 20,1’i 18-25 yaş arasında, diğer yaş grupları ve payları ise; yüzde 27,6 26-35 yaş; yüzde 29,4 36-45 yaş; yüzde 15,2 46-60 yaş; yüzde 7,7 60 yaş ve üzeri…”

 

Çok geniş bir değerlendirme içeren raporun “En Çok Tercih edilen Akaryakıt Markası” başlıklı bölümünde OPET, yüzde 24,5 ile ilk sırada yer alıyor. OPET, “Kusursuza Yolculuk” başlığı altında çağrı merkezi hizmetleri, istasyon hizmetleri ve online hizmetlerden oluşan koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile fark yaratmaya devam ediyor. OPET Çağrı Merkezi, 444 OPET (6738) hattında 7/24 hizmet sunarak tüm çağrılar titizlikle değerlendiriliyor ve eksiksiz teknik altyapı ile tüm müşterileri için çözüm üretiyor.

 

Etiketler: , ,
📆 13 Mart 2012 Salı 12:01   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR