MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Bostancı, Flaş, Toplum » Kaybolan Meslekler Halis Kurtça Kültür Merkezi’nde!
Kaybolan Meslekler Halis Kurtça Kültür Merkezi’nde!


Bostancı Halk Eğitim Merkezi 2011-2012 eğitim öğretim yılı Fotoğrafçılık sınıfı ilk mezunlarını veriyor.

Kursun başından bu yana bir yandan fotoğraf eğitimi alırken bir yandan da Kaybolan Meslekler Konulu proje üzerinde çalışan fotoğrafçılık sınıfı öğrencileri çalışmalarını 04 -10 Mart tarihleri arasında bir sergi ile sonlandırıyor.

 

Gelişen teknoloji karşısında zamanla kaybolmaya başlayan, albümlerde, müzelerde görmeye başladığımız meslekleri fotoğraflayan öğrenciler, kendi bakış açıları ile bizlere sunuyor.

 

Bostancı Halk Eğitim Merkezi’nde dil kurslarından, sanat ve meslek kurslarına kadar bir çok alanda eğitimler düzenleniyor.

 

Meslek sahibi olmak ya da hobisini geliştirmek isteyen herkesi Bostancı Halk Eğitim Merkezi’nin kurslarına beklediklerini söyleyen Ergüder Güngör: “Kurslarımıza ilgi her geçen gün artıyor. Fotoğrafçılık kursumuzda talebin yoğun olduğu kurslarımızdan biri. Kursumuzda öğrencilerimiz temel eğitimin yanı sıra, sergi projeleri ile de kendilerini geliştiriyorlar ” dedi.

Kaybolan Meslekler Fotoğraf Sergisi 04 Mart 2012 Pazar günü saat 17.00’da Halis Kurtça Kültür Merkezi’nde açılacak. Sergi 10 Mart 2012 tarihine kadar gezilebilinir.

 

 

Etiketler: , ,
📆 28 Şubat 2012 Salı 11:09   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR