MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ekonomi, Flaş, Genel, Gezi-Alışveriş » Moda ve Hazır Giyim Fuarı’ndan 450 milyon dolarlık sipariş..
Moda ve Hazır Giyim Fuarı’ndan 450 milyon dolarlık sipariş..


Moda dünyasını İstanbul’da bir araya getiren Collection Première İstanbul (CPI) Moda ve Hazır Giyim Fuarı, katılımcısını sevindirdi. Fuara katılan firmaların 3 günde 450 milyon dolarlık sipariş aldığı tahmin ediliyor.
İstanbul Fashion Week ile eş zamanlı düzenlenen CPI, İstanbul Fuarcılık organizasyonu, İHKİB işbirliği ve İGEDO Company danışmanlığı ile hazır giyim üreticilerini ve alıcılarını profesyonel bir fuar ortamında buluşturdu. Fuarı 3 bin 552’si yabancı olmak üzere toplam 15 bin 286 profesyonel ziyaret etti.
Fuara gelen önemli alıcı gruplar arasında; Rusya’dan Magnit Mağazaları, Kazakistan’dan spor giyim mağazası Zibroo, İspanya’dan El Corte Ingles, İran’dan gelinlik mağazası Aroos, Almanya’dan online alışveriş mağazası navabi.de, İsviçre’dan Charles Vögele, İtalya’dan Nico Spa ve ünlü spor giyim markası Puma’nın İran ve Rusya başta olmak üzere 5 ülkeden satın alma ofisi yer aldı.
CPI’a en çok ziyaretçi gönderen ülkeler İran, Rusya, Yunanistan, Mısır, Ukrayna ve Almanya olarak gerçekleşti. Bulgaristan, Kanada, İtalya, Avustralya, Amerika, Tunus, Libya, Ürdün, İngiltere, Hollanda, İsrail, İsveç, Katar, Kuveyt gibi ülkeler de fuara alıcı gönderen 55 ülke arasında yer aldı. Organizasyona Türkiye’den de Kiğılı, Colin’s, Avva, Sabra, Damat, Argento, Sezgi Abiye, Vekem, Climber Jeans ve Mondo Bazar gibi alanında önde gelen markalar katıldı.

Etiketler: , , ,
📆 14 Şubat 2012 Salı 14:19   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR