MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Genel, Toplum » Atık’tan Sanat’a Yolculuk” projesine tebrik!
Atık’tan Sanat’a Yolculuk” projesine tebrik!


Milletvekili Av. M. Belma Satır, Reşat Nuri Güntekin İlköğretim Okuluna tebrik etti
Atık’tan Sanat’a Yolculuk” projesine tebrik!
Ak Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili Av. M. Belma Satır’ın Reşat Nuri Güntekin İlköğretim Okuluna Tebrik Ziyareti
2011-2012 Eğitim Öğretim yılı “Bilgi Kültür Yarışması İlçe Birincisi” olan ve “”Yaratıcı Dokunuşlarla Atık’tan Sanat’a Yolculuk” projesiyle çevre bilincini öğrencilere yerleştirmeyi amaç edinen Reşat Nuri Güntekin İlköğretim Okulunu tebrik eden Ak Parti İstanbul 1.Bölge Milletvekili Av. M. Belma SATIR, Kadıköy Ak Parti İlçe Teşkilatı Başkanı Hurşit YILDIRIM, Ak Parti İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcısı Emin Ali ÖNDER, Ak Parti İlçe Teşkilatı Kadın Kolları Başkanı İnci AKBULUT, Ak Parti İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanı İsa Sinan GÖKTAŞ; okul müdürü ve Okul Aile Birliğine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Yeni çıkan Okul Aile Birliği Yönetmeliği hakkında bilgi veren 1.Bölge Milletvekili Av.M. Belma SATIR, amaçlarının okulların ihtiyaçlarını bahane ederek suiistimal edilen konuların ortadan kaldırılması olduğunu söyleyerek, uzun vade de düzenlenecek olan okulların iyileştirilmesi projeleri hakkında bilgi verdi.

Amaçlarının sadece merkezde olan okulların değil çevre ve taşra okullarında eğitim olanaklarını iyileştirmek , daha iyi şartlarda çocuklarımızın eğitim görmelerini sağlamak olduğu ve bu konudaki çalışmalarında devam ettiği hususunda açıklamalarda bulundu. Okul ihtiyaçlarının devlet tarafından karşılanacağını ve bu konuda her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

Öğretmenlerle de görüşen sayın vekil Av.M. Belma SATIR sorunları dinleyerek her konuda yardımcı olacaklarını belirtti. Ülkemiz için her şeyden önce eğitim sisteminin en verimli hale getirilerek geleceğimiz olan çocuklarımıza teknolojik gelişmeleri yansıtılacağı konusunda bilgi veren Av. M. Belma SATIR Fatih Projesinin bu konuda başlangıç olduğunu söyledi.

📆 11 Şubat 2012 Cumartesi 00:25   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR