MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Caddebostan, Flaş, Genel » Defne Joy Foster gözyaşlarıyla anıldı
Defne Joy Foster gözyaşlarıyla anıldı


Kadıköy’de geçtiğimiz yıl bir arkadaşının evinde ölü bulunan sunucu ve oyuncu Defne Joy Foster, ölümünün birinci yılında mezarı başında gözyaşlarıyla anıldı. Anma törenine Foster’in eşi İlker Yasin Solmaz katılmadı.

Kadıköy Caddebostan’da bir arkadaşının evinde hayatını kaybeden Defne Joy Foster’in ölümünün üzerinden bir yıl geçti. Foster için Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki kabri başında anma töreni düzenlendi. Törene Foster’in annesi Hatice Foster, oyuncu Ece Uslu ve sevenleri katıldı. Anma törenine Foster’in eşi İlker Yasin Solmaz ile sanat camiasından kimsenin katılmaması ise dikkat çekti.

Anne Hatice Foster, anma töreninde kızının mezarı başında gözyaşlarına boğuldu. Gözyaşlarını tutamayan Ece Uslu da Hatice Foster’i teselli etmeye çalıştı. Foster, mezarı başında okunan dualar eşliğinde anıldı. Acılı anne anma töreninin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Hatice Foster, “Defne’yi en çok sevenler burada. Başka da kimsenin gelmesine gerek yok. Zaten insanların işi var, hava da soğuk” dedi.

Oyuncu Ece Uslu ise Defne Joy Foster’in çocukluk arkadaşı olduğunu belirterek, “Bir yıl önce onu kaybettik. Üzgünüz, yeri dolmuyor” diye konuştu. Uslu, sanat camiasından isimlerin anma törenine katılmamasıyla ilgili sorular üzerine de bunu vefasızlık olarak görmediğini vurguladı. İSTANBUL (İHA)

Galeri
📆 03 Şubat 2012 Cuma 11:02   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR