MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Toplum » Battal İlgezdi Darülaceze Sakinlerine Yemeğe Davetliydi…
Battal İlgezdi Darülaceze Sakinlerine Yemeğe Davetliydi…


Ataşehir Gönüllüleri Derneği’nin Kayışdağı Darülacaze sakinleri için her yıl geleneksel olarak düzenlediği Yılbaşı Partisi’ne bu yıl Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ile Sağlık İşleri Müdür Vekili Gamze Akkuş İlgezdi de katıldı.

Kayışdağı Darülacaze sakinleri başka olmak üzere herkesin yeni yılını kutlayan  Ataşehir Belediye Başkanı Battal İigezdi, Belediye Başkanı olarak kendisi ve tüm belediye çalışanlarının, Ataşehir’de yaşayan herkesin ortak bir amaç içinde bir arada olduklarını belirterek, “daha güzel bir  Ataşehir için çalıştıklarını“ söyledi. Başkan İlgezdi, “Bu seçimi hep beraber kazandık. Amacımız Ataşehir için güzel  işler yapmak.  Eksikliklerimiz varsa  bunları da önümüzdeki süreçte tamamlayacağız” dedi.

Ataşehir’in ilçe olmasının ardından dernekleşen Ataşehir Gönüllüleri üyelerinin rozetlerini Başkan Battal İlgezdi taktı.  Ataşehir Gönüllüleri Derneği Başkanı Şenel Diniz de, Başkan Battal İlgezdi’nin Ataşehir için yaptığı çalışmaların Ataşehir’i kısa sürede çağdaş ve yaşanabilir bir ilçe yapacağına inandıklarını belirterek, Başkan İlgezdi’ye  dernek rozetini taktı. Dernek Başkanı Diniz, başkan İlgezdi’ye derneğe verdiği destek nedeniyle ayrıca teşekkür etti.


Ataşehir Gönüllüleri Derneği’nin Kayışdağı Darülacaze sakinleri için organize ettiği yemekli kutlamada, konuklara sunulan tüm yemeklerin ev yemeği olması dernek üyelrinin evlerinde hazırlayarak getirmiş olmaları dikkat çekti. Darülacaze sakinleri ile tek sohebt eden Başkan Battal İlgezdi, hazırlanan hediyeleri de dernek üyeleri ile birlikte darülacaze sakinlerine verdi. Ataşehir Gönüllüleri Derneği üyelerinden oluşan koronun da bir konser verdiği yemekte Darülacaze sakinleride başkan İlgezdi ve dernek yönetimine teşekkür etti.

Galeri
📆 22 Aralık 2009 Salı 16:04   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR