MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Manşet » 8. “Bir De Sen Tasarla” Yarışması başladı…

8. “Bir De Sen Tasarla” Yarışması başladı…TAÇ üniversiteli gençlere yeteneklerini gösterme fırsatı sunmaya devam ediyor…

 

8. “Bir De Sen Tasarla” Yarışması başladı.

 

 

Zorlu Tekstil Grubu’nun lider markası TAÇ’ın düzenlediği 8. “Bir De Sen Tasarla” Yarışması başladı.

 

“Bir De Sen Tasarla” yarışması sekiz yıldır; ev tekstilinde moda yaratabilecek tasarım ve tasarımcıların ortaya çıkmasını sağlamak ve genç tasarımcılara yeni bir yaratıcılık alanı açmak amacıyla düzenleniyor.

 

“Nevresim Desen Tasarımı” ve “Nevresim Ürün Tasarımı” kategorilerinde düzenlenen Yarışmaya üniversitelerin Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültelerinde eğitim gören lisans öğrencileri katılabiliyor. Yarışma, yetenekli gençlere kendilerini gösterme fırsatı sağlarken, ev tekstil sektöründe moda yaratabilecek özgün tasarımları ortaya çıkarmayı hedefliyor…

 

Zorluteks Tekstil Tic. Ve San. A.Ş. ve Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri İşadamları Derneği (TETSİAD) işbirliğiyle düzenlenen yarışmada iki kategoride toplam 20 ödül verilecek.

 

Yarışmanın ilk aşaması sonrası her iki kategoride finale kalan ilk 25 proje sahibi Zorluteks tarafından düzenlenecek 2 günlük özel eğitim seminerine katılmaya  hak kazanacaklar.

 

 

 

 

 

Yarışmanın kategori birincileri 7000 YTL, ikincileri 5000 YTL, üçüncüleri 3000 YTL ödül kazanacaklar.. Ayrıca yarışmaya katılan projeler arasından, her iki kategoriden ayrı ayrı seçilecek 6 proje sahibine Mehmet Zorlu Vakfı Özel Bursu verilecek. Ayrıca Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri İşadamları Derneği (TETSİAD) de özel ödül verecek.

 

Yarışmada dereceye giren öğrenciler, özgün ve yaratıcı tasarımlar üreten Zorlu Tekstil Grubu Tasarım Ekibi’nin bir üyesi olmak için önemli bir fırsat yakalayacaklar…Taç ayrıca dereceye giren eserleri üreterek www.tac.com.tr adresinde online satışa sunacak ve Tüketici kataloğunda eserlere yer verecek.

 

Üniversitelerin Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakülteleri’nde okuyan lisans öğrencilere yeteneklerini sergileme fırsatı sunan  8. “Bir De Sen Tasarla” yarışmasına katılacak projelerin 12 Mart 2010 tarihine kadar teslim edilmesi gerekiyor.

 

Yarışma şartnamelerine Fakülte sekreterliklerinden ya da www.tac.com.tr web sitesinden ulaşılabilir.

 

 

 

Yarışma ile ilgili detaylı bilgi ve koordinasyon için:

 

 

İpek Ertorun

Arya Sponsorluk ve İletişim Danışmanlığı

www.aryasponsorluk.com.tr

Tel:0212 281 25 88

Fax:0212 281 26 82

📆 17 Aralık 2009 Perşembe 13:17   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR