MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Hasanpaşa, Toplum » CHP’li 12 Belediyeden Van’a yardım kampanyası
CHP’li 12 Belediyeden Van’a yardım kampanyası


12 Belediye 6 tır dolusu malzemeyi salı günü yola çıkarıyor

İstanbul’da bulunan 12 CHP’li Belediyenin oluşturduğu Sosyal Demokrat Belediyeler Birliği, depremzedelere ulaştırmak için toplanan yardım malzemelerini Salı günü 6 tır ile yola çıkarıyor.

Van’da meydana gelen depremin hemen ardından Depremzedelere Yardım Kampanyası başlatan 12 CHP’li belediye, iki gün boyunca vatandaşların katkılarıyla oluşturulan yardım kolililerini Salı günü düzenlenecek basın toplantısının ardından yola çıkarıyor. Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk’ün Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Sosyal Demokrat Belediyeler Birliği İstanbullu 12 CHP’li Belediye olan Kadıköy, Kartal, Beşiktaş, Avcılar, Sarıyer, Adalar, Ataşehir, Maltepe, Büyükçekmece, Bakırköy, Silivri, Çatalca Belediyelerinden oluşuyor. Her Belediye kendi bölgesinde topladığı yardım malzemelerini, 25 Ekim Salı günü saat 14.00 de kargo şirketleri aracılığıyla Kadıköy Belediyesi’nden hareket ederek depremzedelere ulaştıracak.

Sosyal Demokrat Belediyeler Birliği Yönetim Kurulu ve Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk,  Kızılay’ın belirlediği su, ilaç, serum, hijyenik malzeme, mama, çocuk bezi, her türlü kuru gıda, kışlık giysi, battaniye ve yorgan gibi malzemelere ihtiyaç duyulduğunu belirtti.

Yardım etmek isteyen vatandaşlar belediyemizin 0216 542 50 55 nolu telefonu ile 444 55 22 nolu Çağrı Merkezi’ni arayabilirler,

Tarih: 25 Ekim Salı

Saat: 14.00

Yer: Kadıköy Belediyesi –Hasanpaşa Kadıköy

Galeri
📆 24 Ekim 2011 Pazartesi 13:43   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR