MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Etkinlikler, Flaş, Genel, Sahrayıcedit, Spor » Pascal Nouma, Ataşehirli kadın futbolculara karşı forma giyecek
Pascal Nouma, Ataşehirli kadın futbolculara karşı forma giyecek


Ataşehir Belediyesi Spor ve Sanat Etkinlikleri başlıyor

2 yılda 10 bin öğrenciye spor ve sanat eğitimi 

Beşiktaş’ın, Pascal Nouma, Recep Çetin, Ali Eren gibi efsaneleşmiş futbolculardan kurulu şöhretler karması, Ataşehir Belediyespor Kadın Futbol Takımı’yla gösteri maçı yapacak.

Ataşehir Belediyesi’nin düzenlediği ve her yıl binlerce öğrencinin hem spor, hem de sanat etkinliklerinde yer alarak sosyal yönlerini güçlendirdikleri “Spor ve Sanat Etkinlikleri” başlıyor. Ataşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün organize ettiği ve 2 yılda 10 bin öğrencinin eğitim aldığı Spor ve Sanat Etkinliklerinin yeni dönemi, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin konuşmasıyla başlayacak.

Açılış töreni, TFF Kadınlar 1. Ligi Şampiyonu Ataşehir Belediyespor Kadın Futbol Takımı’yla, BJK Şöhretler Karması arasında yapılacak futbol müsabakasıyla renklenecek. 4-14 yaş arası çocukların, futbol, basketbol, voleybol, boks, kick boks, tekvando ve jimnastik branşlarında ilerleme fırsatı buldukları Spor ve Sanat Etkinlikleri açılışında, çeşitli sürprizlerin yanı sıra, halk oyunları, perküsyon gösterileri ve çeşitli yarışmalar da yapılacak. Spor dünyasının ünlü isimlerinin de yer alacağı Yenisahra Stadı’ndaki açılış törenini dileyen herkes ücretsiz izleyebilecek.

Tarih:    15 Ekim Cumartesi

Saat:      12.00

Yer:       Yeni Sahra Stadı

📆 14 Ekim 2011 Cuma 17:19   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR