MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Toplum » SULTAN PARK’TA HAYAT BAŞLIYOR!
SULTAN PARK’TA HAYAT BAŞLIYOR!


SULTANLAR Grup şirketlerinden Sultanlar Yapı Endüstri A.Ş tarafından İstanbul Kurtköy’de inşa edilen Sultan Park’ta hayat başlıyor. Sultanlar Yapı Endüstri A.Ş’nin tamamen kendi öz kaynaklarıyla geliştirip tamamladığı Sultan Park projesi 5 Blok 110 konuttan oluşuyor. Projedeki 110 konutun 80 adeti satılmış durumda. Evler, Ekim ayından itibaren sahiplerine teslim edilecek ve Sultan Park’ta hayat başlayacak.

İstanbul’un son yıllarda en çok dikkat çeken gelişme bölgelerinden biri olan Kurtköy’de gerçekleştirilen Sultan Park projesinin en önemli özelliği, Sabiha Gökçen Havaalanı’na, Formula1 pistine, Viaport ve Atlantis alışveriş merkezlerine olan yakınlığı. Havaalanı sebebiyle önü açık olan ve kapanmaz bir manzarası bulunan Sultan Park, 29 Ekim 2009’da Sabiha Gökçen’deki uluslararası terminalin harekete geçmesi, yerli ve yabancı bir çok havayolu şirketinin uçuşa başlaması nedeniyle konut talebinin artması ile değerini arttıracak ve yatırımcılar için doğru bir tercih olacak.

Havayolu çalışanlarının da büyük ilgi gösterdiği Sultan Park projesi, birinci sınıf kaliteli malzeme ile inşa edildi. Coria marka tezgah, Frankie davlumbaz ve set üstü ocak, mutfakların yaşam kalitesini arttırırken, yemek yapmayı da ayrı bir keyif haline getirecek.

Sultanlar Yapı Endüstri A.Ş’nin arsa sahipleriyle kat karşılığı yaptığı anlaşma ve tamamen kendi öz sermayesiyle tamamladığı Sultan Park’ta geniş yeşil alanlar, spor sahaları, çocuk oyun alanları, süs havuzları ve parklar bulunuyor. Sultan Park’ta yaşayacak olanların sahip olacağı en büyük avantajlardan biri de site aidatlarının düşük olması. Her biri 9 kattan oluşan blokların hepsinde kapalı otopark imkanı da bulunuyor.

Büyük bir yatırım fırsatı sunan Sultan Park’ta 1+1, 2+1 ve 3+1 büyüklüğünde daire seçenekleri bulunuyor. Konutların metrekare fiyatı ise ortalama 1672 TL.

Sultan Park projesiyle ilgili olarak www.sultanpark.net adresinden veya Sultan Park Satış Ofisi’nin 0 216 482 86 87 numaralı telefonundan bilgi alınabilir.

📆 29 Temmuz 2009 Çarşamba 12:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR