MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Toplum » Teröristin Sırtı Sıvazlayarak Terör Önlenmez

Teröristin Sırtı Sıvazlayarak Terör Önlenmez
Tokat’ta hain pusuda 7 askerimiz daha şehit edildi. PKK terör örgütü 29 gün önce İstanbul Küçükçekmece’de bir belediye otobüsünü ateşe vermesi sonucu ağır bir şekilde yaralanan gencecik kızımız Serap Eser de şehit oldu. PKK ve taşeronları yönetim zafiyetinden şımararak günlerdir ülke genelinde terör estirmektedir. Açılım, Habur rezaleti derken iyice azan teröristler adeta “köpeksiz köyde değneksiz gezer” olmuştur.

Son yaşananlardan, tedbir alınmadığı takdirde terör eylemlerinin hız kazanarak devam edeceği anlaşılmaktadır. Sayın Başbakan ve İktidarı oluşturanlar artık gerçeği görmeli ve terör örgütüne karşı ne yapılması gerekiyorsa yapmalıdır. Teröre, terör örgütüne ve taşeronlarına karşı artık KEMİKLİ SİYASETİN zamanı gelmiş, hatta geçmektedir.

Milletimizin ve ana, babaların yüreklerini yakanlar, artık, layık olduğu muameleye tabi tutulmalıdır. Teröristin sırtını sıvazlayarak, teröre teslim olarak ancak, milletimize yeni acılar yaşatırsınız. Son beş ayda siyaseten yaşananlar PKK terör örgütünce zafer kazanmak olarak algılanmış ve kirli emellerine ulaştığını düşünen terör örgütü ve taşeronları artık, iyice gemi azıya almıştır.

Büyük şehirlerimiz ve Güney Doğu ve Doğu Anadolu’da birçok şehirde düğmeye basan PKK ve Taşeronları sokakları cehenneme çevirerek şehir merkezlerini eylem alanı ilan etmiştir. Bu şekilde terör hareketleri ile intifada tipi şehir terörünün her geçen gün artırılması ve halkla emniyet güçleri karşı karşıya gelmiş gibi bir ortam yaratılarak, Türkiye’nin, Dünya Kamuoyunda  zor durumda bırakılması ve PKK’nın haklılık kazanması planlanmaktadır. Ancak, Türkiye İsrail, PKK intifada örgütü değildir. PKK Türk Kürt hedef gözetmeksizin insanlarımızın canına kast eden, taşeron bir suç örgütüdür.

PKK Kürt kökenli vatandaşlarımızın temsilcisi de değildir, Doğu ve Güney Doğu halkı büyük bir çoğunlukla PKK terörüne karşıdır ve ülkemizin bölünmez bütünlüğünden yanadır. PKK, yandaşları ve onları besleyenler şunu bilmeli ve aklından çıkarmamalıdır: Türkiye ülkesi ve milleti ile bölünmez bir bütündür, hangi tür terör olayı yaratılırsa yaratılsın, PKK ne yaparsa yapsın bu gerçeği değiştiremeyecek, Aziz Milletimizin birlik ve beraberliğini yok edemeyecektir. PKK ve taşeronları bin yıllık kardeşliği bozamayacak, bölücüler eninde sonunda hüsrana uğrayacak ve akıttıkları kanda boğulacaktır. PKK’ya hangi ad altında olursa olsun şirin gözükmeye çalışan aymazları, bu ihanete seyirci kalanları milletimiz ve tarih affetmeyecektir.

Bu günlerde yapılması gereken en önemli çalışma, milletimizin birlik ve beraberliğini çok daha yüksek bir sesle haykırmak olacaktır. İktidar sahipleri de, milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştirmek yerine, etnisite temelinde politikalar ve söylemlerden titizlikle kaçınmalıdır. Terörün kökünün kurutulacağı bizzat Sayın Başbakan tarafından ısrarla ifade edilmeli, açılım, demokratikleşme gibi, esasen, içi boş ve terörü azdırmaktan ve şımartmaktan başka bir işe yaramayan ifadelerden derhal vazgeçilmelidir. Pişmanlık yasası veya herhangi bir af ile terör örgütü mensuplarının salıverilmesi uygulamasına derhal son verilmeli, Devlet gücünü göstermeli ve PKK terörüne karşı olan Doğu ve Güney Doğu halkının arkasında durmalı, güvenliğini sağlamalı ve cesaretlendirilmelidir. Şehir merkezlerinde terör faaliyetlerine göz yumulmamalı, müsamaha gösterilmemelidir.

Şehitlerimize Allah’tan Rahmet, Aileleri Ve Aziz Milletimize Başsağlığı ve Sabır  Diliyoruz.

sehit

Galeri
Etiketler: , ,
📆 08 Aralık 2009 Salı 11:51   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Teröristin Sırtı Sıvazlayarak Terör Önlenmez” için bir cevap

  1. okan dedi ki:

    brukselden yaziyorum, universite de okuyan bir genc olarak hic hazmedemiyoruz bu hukumetin bu acilim adiyla memleketimizi bolmeye calismalari. yalniz sunu unutmamak gerekiyor Turk milleti baska bir millete benzemez bu yukun altindan kimse kalkamaz. herkes aklini basina alsin o koltuk akape nin altinda omur boyu kalmayacak. Allahim sen TURKu koru ve YUCELT. Saygilar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR