MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Ak’la Kara Tiyatro


“Ak’la Kara Tiyatro”

Ekim 2011 Oyun Takvimi”

Tiyatro dünyasına yeni bir soluk getirecek olan ” Ak’la Kara Tiyatro ” Ekim ayında, 18 Ekim 2011Pazartesi gününden itibaren dört özel oyunla izleyicilerle buluşacak. Tiyatro oyunlarının izleyici ile buluşma takvimini ekli metinde bulabilirsiniz.

Tiyatro seyircisiyle, yepyeni sanat durağı  “Ak’la Kara Tiyatro”nun buluşma sürecindeki katkılarınız için teşekkür ederiz.

İletişim :

 


SİHİRBAZ

18 Ekim dahil her Salı 20:30

SİHİRBAZ (Özgür Özdural)

Oyun bize Fransız İlüzyonist Harry LaFontain’in hayatınısunuyor.Sihirbaz,1940’lı yılların sonunda,İkinci Dünya Savaşı biterken bombalanmış bir Fransa’da yetim olarak doğan Harry LaFontain adlı bir sihirbazın hikayesidir.Dünya hızla modern zamanlara dönerken gerçeği çok daha antik sırlarda arayan Harry’nin hikayesine seyirci olacak ve onun farklı çağlarında yaptıklarına,İlüzyonist Özgür Özdural ve ekibiyle sihirin dramayla birleştiği oyunda tanıklık edecekler.

Yönetmen:Özgür Özdural Oyuncular:Özgür Özdural, Alayça Öztürk, Doruk Ülgen, Selim Başarır

FARE KAPANI

19 Ekim dahil her Çarsamba-20:30

                              Persembe 20:30

FARE KAPANI (Agatha Christie)

Polisiye gerilim kraliçesinden sürpriz sonuyla muhteşem bir oyun. Tiyatro tarihinde en uzun süre (59 yıl ve hala Londra St. Martin Tiyatrosunda oynanmakta olup Guinness rekorlar kitabına geçmiştir.) sahnede kalmayı başaran Fare Kapanı, Agatha Christie’nin eserlerinin arasında en tanınmış olanlardan biridir.

Bir kar fırtınası sırasında İngiltere’de dağ otelinde mahsur kalan 7 kişiden hangisi katildir?

Yönetmen: Burak Karaman- Elif Erdal

Oyuncular:Ruhi Sarı, Bedia Ener Öztep,  Gazanfer Unduz, Özgür Özdural, Sibel Akdeniz, Merve Anlağan, Can Şıkyıldız, Deniz Şen

TOM,DICK & HARRY

21 Ekim dahil her Cuma 20:30
Cumartesi 15:00-20:30
Pazar 15:00

TOM,DİCK VE HARRY (Ray Cooney)

Vodvil Tiyatrosunun tartışmasız en büyük yazarının son oyunlarından biri Türkiye’de ilk defa sahneleniyor.Tom ve Linda’nın evliliklerindeki tek eksik şey bir çocuktur.Evlat edinme ajansından bir müdürün kontrole geleceği gün Tom’un ortanca kardeşi Dick eve kaçak göçmenleri saklar. En küçük kardeş Harry ise bahçeye kadavra parçaları gömüp evin değerini düşürerek daireyi ucuza satın almak peşindedir.

Haldun Dormen Süpervizörlüğünde sahneye konacak oyun sezonun en iddialı komedisi.

Yönetmen: Ali Gökmen Altuğ  

Oyuncular: Ece Uslu,Savaş Özdural,Kerem Kobanbay,Hakan Altuntaş,Nur Subaşı,Nazan Diper,Mustafa Dinç,Beril Senvarol,Taylan Atlıhan

PİZZA ÜLKESİ (Çocuk Oyunu)

22 Ekim dahil her Cumartesi 11:00
Pazar 11:00

PİZZA ÜLKESİ(Çocuk Oyunu) (Kerem Kobanbay)

Tiyatro seyircisinin çocukluktan yetiştiğinin ve çocuklara dramayla pek çok iyi ve doğru şeyin gösterilebileceğinin farkında olarak Çocuk Tiyatrosu’nu da unutmadık. Bilinmeyen bir yerde, Pizza Ülkesi adlı bir diyarda, Başkan Kalın Hamur ve diğer pizza malzemeleri çocukların pizza siparişlerini yetiştirmeye çalışmaktadır. Pizza Ülkesinde temizlik, düzen ve malzemelerin tazeliği çok önemlidir.Günlerden bir gün ülkeye yeni bir malzeme gelir. Bu malzeme daha önce hiçbir pizzada yer almamış Bebek Mısır’dır. Müzikli ve danslı çocuk oyunu, seyircisine iyi insan olmanın anahtar cümlelerini eğlenceli bir yolla gösteriyor.

Yönetmen:Kerem Kobanbay

Oyuncular:Selin Zafertepe,Şirvan Akan,Eren Genç,Gülnur Badakal,Bihter Gülgeç,Özge Soyal,Gizem Yağız

Müzikler:Harun Can    Koreografi:Seda Alpay

AK’LA KARA TİYATRO

Adres: Bahariye Caddesi Akyıldız Pasajı no:92 Kadıköy/İstanbul

Gişe Telefonu: 0216 541 4359

Etiketler: , ,
📆 30 Eylül 2011 Cuma 17:48   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR