MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Genel, Mekanlar, Toplum » Bağdat Caddesinde keyifli bir mola, HotStop…
Bağdat Caddesinde keyifli bir mola, HotStop…


HotStop, İstanbul’un gözde gezi ve alışveriş mekanlarından Bağdat Caddesindeki ilk şubesini açtı. Caddenin en yoğun kavşaklarından Şaşkınbakkal Boyner Mağazasının yanında yerini alan HotStop, yeni mekanı ile 25’inci şubeye ulaşarak, hızla metropollerin bir parçası olmaya devam ediyor.

Dünyanın ilk mobil kafe zinciri HotStop’un dev bir kupayı andıran özgün tasarımı ile dikkat çektiğini belirten HotStop Genel Müdürü Ayşe Arslan, “ Bağdat Caddesinin müdavimleri, HotStop’un dev kupasını Boyner Mağazasının yanında gördüklerinde şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar. Ürün kalitemiz, uygun fiyatlarımız ve özgün tasarımımız ile Caddelilerin yoğun ilgisi ile karşılaşıyoruz. Caddeye yeni bir soluk getirdik” dedi.

HotStop’un Ürün Fiyatları Caddelileri Şaşırtıyor…

Son derece kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterileri ile buluşturan HotStop’lar  kalite-fiyat uyumu ile de fark yaratıyor. HotStop’un mevcut fiyat politikasının cadde emsallerinin çok altında olduğunu söyleyen Ayşe Arslan, “Birçok müşteri alışık olduğu cadde fiyatları ile kıyasladığında HotStop’un uygun fiyatlarına inanamıyor. HotStop olarak,  yüzde yüz Arabica çekirdekleri ile hazırlanan kahve çeşitlerinin yanında özellikle demleme çayda çok iddialıyız. Zira, İngiltere, Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan gibi ülkelerin pazardaki en büyük 3 çay markasından birisi olan BETA TEA tarafından özel olarak harmanlanmış 2.5 yaprak Sri Lanka çaylarını kullanıyoruz. Aynı zamanda her yarım saatte bir demlikleri döküp yeniden demleyerek çayda kalitenin sürdürülebilirliği açısından sektöre yeni bir standart getiriyoruz” diye konuştu.

Ayrıca, yüksek teknolojilerle donatılmış HotStop kupasının içinden uluslararası bir kafe zincirinde verilen tüm ürünlerin hazırlandığını kaydeden Arslan, “ HotStop’larda; tam otomatik espresso makinesinden çay-kahve makinelerine, mikro dalda fırından panini fırına, klimasından buz makinesine, +4 soğutuculardan -18 derin donduruculara tüm teknolojiler ve donanımlar ergonomik olarak yerleştirilmiştir” dedi.

Etiketler: , ,
📆 20 Eylül 2011 Salı 14:03   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Bağdat Caddesinde keyifli bir mola, HotStop…” için bir cevap

  1. Zeynep ULUIŞIK dedi ki:

    bu tür cafelerden istanbulda yüzlercesi var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR