MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Caddebostan, Etkinlikler, Manşet » ” Enerji” konulu karikatür festivali
” Enerji” konulu karikatür festivali


“Enerji” konulu 6.Uluslarası İstanbul Karikatür Festivali’ni 5-13 Aralık tarihleri arasında İstanbul, Caddebostan Kültür Merkezi, Kadıköy’de gerçekleştireceğiz.

Serginin açılış ve kokteyl gününde aynı zamanda Yeni Yüksektepe Gönüllüler Dünyasının 20.Yıldönümü kutlaması da yapılacaktır.

Sizleri 5 Aralık 2009 Cumartesi günü saat 14:00’te Caddebostan Kültür Merkezi’nde yapılacak sergi açılışı ve kokteylinde ve 20.yılı kutlamamızda aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Bu vesile ile Sizlerin ve sevdiklerinizi bayramını kutlar, esenlikler dileriz.

 

6. Uluslararası İstanbul Karikatür Festivali “Enerji”

5-13 Aralık 2009, İstanbul / Caddebostan Kültür Merkezi

Felsefi, kültürel, hümanist, gönüllü organizasyon Aktiffelsefe Yeni Yüksektepe dünya gündemindeki konuları karikatürün sembolik ve mizahi dili ile ifade etmeyi ve düşündürmeyi amaçladığı uluslararası festivali ilk kez 1996 yılında gerçekleştirdi.

Festival bugüne kadar dünyanın dört bir yanından yüzlerce karikatüristi, binlerce karikatürü İstanbul’da biraraya getirdi.

1.Festival : Karma / 2.Festival : Doğu-Batı / 3.Festival: Su ve Yaşam / 4.Festival : Küresel Isınma / 5.Festival: Kültürlerarası Hoşgörü temalarıyla gerçekleştirildi.

Web sitemiz güncellenmiştir.

http://cartoonistfest.org/

Yeni Yüksektepe Kültür Derneği bu sene de 6. İstanbul Uluslararası Karikatür Festivali ile “Enerji” sorunu ve çözümlerini mizahın sembolik, eğlenceli ve düşündürücü dili ele alıyor ve 45 ÜLKEDEN, 121 KARİKATÜRİST’in 299 ESER’i ile sizlerin beğenisine sunuyor.

📆 28 Kasım 2009 Cumartesi 01:17   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR