MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Erenköy, Manşet » Ataşehir’de Öğretmenler Günü kutlandı
Ataşehir’de Öğretmenler Günü kutlandı


Ataşehir’de İstanbul Valisi Muammer Güler’inde katıldığı Öğretmenler Günü kutlamasının ardından Ataşehir’deki okulları ziyaret eden Belediye Başkanı Battal İlgezdi, öğretmenlere karanfil verdi, kitap hediye etti.

 

24 Kasım Öğretmenler Günü Ataşehir’de Zübeyde Hanım Öğretmenevi’nde düzenlenen törenle kutlandı. İstanbul Valisi Muammer Güler, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Muharrem Yıldız, Ataşehir Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Dr.Şaban Karataş ve Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin katıldığı törende Öğretmenler Korosu kısa bir konser verdi. Çeşitli dallarda yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödüllerin verildiği tören, öğretmen marşı ve andının hep birlikte seslendirilmesi ile sona erdi.

 

Öğretmenevi’ndeki törenin ardından Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ilçede ki okulları ziyaret etti. İçerenköy Nuri Cıngıllıoğlu Lisesi, Örnek Mahallesi İhsan Kurşunluoğlu İlköğretim Okulu, Esatpaşa Mahallesi Ali Nihat Tarhan İlköğretim Okulu ve Yeniçamlıca Akşemsettin Okulu’nu ziyaret eden Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, okul yöneticileri ve öğretmenlerle sohbet etti, sorunlarını dinledi.

 

Eğitim için belediyenin tüm olanaklarını seferber ettiğini ve edeceğini bir kez daha vurgulayan Başkan İlgezdi, “öğretmenlerimizin huzur dolu, çağdaş mekanlarda çocuklarımıza eğitim vermesinin önemini” bildiğini belirterek, “okullarımızın sorunlarını çözmek için üzerimize düşen neyse onu yapacağız. Bundan kuşkunuz olmasın. Ataşehir’i başta eğitim olmak üzere her alanda çağdaş yaşam koşullarına ulaştırmak için sizlerle elele olmaya devam edeceğim” dedi. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin karanfil verip, kitap hediye ettiği öğretmenlerde “Okullarımızın sorunlarını çözmek için yaptığınız çalışmalar bize güven veriyor.” diyerek Başkan İlgezdi’ye teşekkür etti.

📆 28 Kasım 2009 Cumartesi 00:51   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR