MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Gezi-Alışveriş, Mekanlar » Opet hizmet kalitesiyle Bağdat Caddesi’nde…
Opet hizmet kalitesiyle Bağdat Caddesi’nde…


OPET’in İstanbul Bağdat Caddesi’ndeki ilk istasyonu 18 Haziran Cumartesi günü açıldı. OPET Öz Petrol, OPET’in müşteri memnuniyeti odaklı “kusursuz hizmet” anlayışı ile tüketicileri üstün performanslı ürünlerle buluşturacak.

 

Akaryakıt sektörünün ‘değişmez lideri’ OPET’in Türkiye genelindeki 852’nci, İstanbul’daki 116’ncı istasyonu Öz Petrol OPET, 18 Haziran Cumartesi günü hizmet vermeye başladı.    

OPET’in ileri teknoloji konseptli donanımı ve “kusursuz hizmet” anlayışı standartlarında hizmet verecek olan Öz Petrol OPET, İstanbul Selamiçeşme’de Bağdat Caddesi üzerinde 2 bin m2 üzerine kurulu ve 5 adadan oluşuyor.

 

SEKİZ AYDA 63 YENİ OPET İSTASYONU AÇILDI  

 

OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca, OPET’in bayi ağını genişleterek yüksek kaliteli ürünlerini ve üstün hizmet anlayışını Türkiye’de daha çok sayıda tüketiciye ulaştırdığına dikkat çekerek, “Son dönemde istasyon yatırımlarımıza ağırlık veriyoruz. Ekim ayından bu yana 63 yeni akaryakıt istasyonu açtık.

 

Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’ne göre akaryakıt sektörünün 5 yıldır ‘değişmeyen lider’i olarak, ürün ve hizmet kalitemizle, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla tüketicilerin ilk tercihi olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu. OPET’in ‘Kusursuz Hizmet’ ve kalite anlayışından asla taviz vermediğini vurgulayan Ağca, kuruluşundan itibaren hedeflerinin; gelen her müşterinin, aldığı hizmet ve üründen memnun şekilde istasyondan ayrılması olduğunu belirtti. Ağca, “Beş yıl üst üste akaryakıt müşterisinin en beğendiği marka seçilmemiz, bu hedefimizi gerçekleştirdiğimizin  en açık ifadesidir” dedi.

 

OPET’in İstanbul’daki en yeni istasyonunda, yeni ürünü ULTRA FORCE satışının yanı sıra, 7 gün 24 saat hizmet veren OPET Fullmarket yer alıyor. OPET’in Temiz Tuvalet Kampanyası kapsamındaki hijyenik tuvaletleri de istasyonda müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım kapsamında hizmette.

Galeri
📆 18 Temmuz 2011 Pazartesi 11:54   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR