MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel » Turizmciler Pendik’te yaza merhaba partisinde buluştu
Turizmciler Pendik’te yaza merhaba partisinde buluştu


İstanbul Anadolu Yakasının en görkemli kongre merkezi olan The Green Park Pendik Hotel & Convention Center, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği)  Başkanı Başaran ULUSOY, TÜRSAB İstanbul Asya Bölge Başkanı Nezih ÜÇKARDEŞLER’in de aralarında bulunduğu, seyahat acenta yetkililerinin ve Medya mensuplarının katılımlarıyla “Yaza Merhaba” dedi.

Otel Genel Müdürü Engin Efe açılış konuşmasında The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’ın vizyonundan bahsederek, 2012 yılı en iyi kongre oteli ödülüne aday ve bu konuda oldukça iddialı olduğunu belirterek sözü TÜRSAB Başkanı Başaran ULUSOY’a bıraktı.

Ulusoy, konuşmasında vurgulamış olduğu Türkiye’nin en büyük kongre merkezinin gerek Anadolu Yakası, gerek İstanbul gerekse Türkiye’ye renk katarak Turizm yatırımlarını hareketlendirerek pazar payına katkı sağladığını belirtmiştir. Sn. ULUSOY, The Green Park Resort Kartepe’yi ve The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’ı çok kısa sürede bitiren Yönetim Kurulu Başkanı Adil ÜSTÜNDAĞ’a takdirlerini sundu.

3-4 Aralık 2011 tarihinde yapılması planlanan TÜRSAB Genel Kurulu otelin kapasitesi ve hizmet kalitesinin yüksek olmasından dolayı burada gerçekleştirilmesi öngörüldü.

 Eşsiz deniz ve adalar manzarasında şık sunumlarla devam eden gece canlı müzik performansı ile devam etti.

Otelin tüm birimlerini gezen acenta yetkilileri hayranlıklarını dile getirdi ve yatırımlarından dolayı teşekkürlerini bildirerek The Green Park Grubuna yakışır yatırımların devam etmesini temenni ettiler.

📆 08 Temmuz 2011 Cuma 17:49   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR