MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Genel, Toplum » MÜGSF’ te mezuniyet töreni..
MÜGSF’ te mezuniyet töreni..


Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, 24 Haziran 2011, Cuma günü 51’nci Diploma Törenini gerçekleştirdi.

.Bu yıl toplam 242 mezun veren Marmara Üniversitesi 30 öğrenci Resim, 19 öğrenci Endüstri Ürünleri Tasarımı, 25 öğrenci İç Mimarlık, 45 öğrenci Grafik, 25 öğrenci Geleneksel Türk Sanatları, 30 öğrenci Seramik Cam, 7 öğrenci Fotoğraf, 27 öğrenci STV, 16 öğrenci Heykel ve 18 öğrenci Tekstil Bölümü’nden mezun oldu.

Yıl içerisinde aldıkları sayısız ödüller, sergiler, performanslar, uluslararası çalışmalar ve başarıları ile de toplumda ayrı bir yeri olan MÜGSF öğrencileri, her yıl Dünya Diploma Birincileri ile yarışa girmek gibi büyük bir başarıyı da elde etti.. Ayrıca bu yıl Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü 3’ncü sınıf öğrencisi Tolga Tekin, LG Conceptualife 2011 Tasarım Yarışması Türkiye finalisti ve dünya birincisi olmuştur. İç Mimarlık Bölümü son sınıf öğrencisi Sayat Tulumciyan, Fakülte Diploma Projesi birincisi olarak 5 – 10 Kasım 2011 tarihleri arasında Polonya Wroclaw Üniversitesinde AIAS (Bauhaus Kuruluşlu Bağımsız Sanat ve Tasarım Kurumları Birliği) çerçevesinde sanat ve tasarım alanında dünya diploma birincileri ile yarışmaya katılacaktır.

Kurumun yüzlerce uluslararası ilişkiyi bir arada başarı ile yürütmesi, öğrencilerine yurtdışı eğitim olanaklarını sunması da, eğitime verdiği önemli bir katkıdır.

 

 

📆 30 Haziran 2011 Perşembe 14:47   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR