MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Toplum » Marmara Koleji’nin Çırağan balosu coşkuyla kutlandı
Marmara Koleji’nin Çırağan balosu coşkuyla kutlandı


Marmara Koleji 2010-2011 mezuniyet balosu  27 Haziran 2011 tarihinde Çırağan Sarayın da gerçekleşti.

Özel Marmara Koleji, Özel Marmara Fen Lisesi, Özel Marmara Anadolu Meslek Lisesi öğrencilerimiz LYS sınavlarından sonra Çırağan Sarayında düzenlenen balo ile mezuniyetlerini kutladılar.

Büyük coşku içinde geçen bu yıl ki mezuniyetin Marmara Koleji için ayrı bir önemi vardı. Bu yıl kuruluşunun 20. yılını kutlayacak olan Marmara Koleji bu muhteşem baloda Çırağan’ın eşsiz atmosferinde, muhteşem saray mutfağından lezzetlerle başlayan ve ilerleyen saatlerde öğretmenleri ve arkadaşlarıyla dans eden ve mezuniyet pastasını kesen öğrenciler bu özel günü coşkuyla kutladılar.

Marmara Koleji Müdürü Mehmet Alkan’ın yaptığı açılış konuşmasında ‘’Marmara Eğitim Kurumlarının liseleriyle tanışırken sizlere bir ‘’ Dünya Okulu’’ olmak için attığımız adımlardan, yaptığımız çalışmalardan, yürüttüğümüz projelerden ve geleceğe yönelik planlarımızdan söz etmiştik. 20. yılımızı kutlarken, Marmara ailesi olarak sizlere vermiş olduğumuz sözü tutmanın onurunu, kıvancını ve gururunu yaşıyoruz. Artık sizler bir Dünya Okulu mezunlarısınız.’’diyerek sözlerine devam etti.

Kurulduğu yıldan bu güne kadar 1.399 mezun veren Marmara Koleji Türkiye’nin ve Dünya’nın seçkin üniversitelerine öğrencilerini başarıyla yerleştirmiştir.

 

 

 

 

 

📆 29 Haziran 2011 Çarşamba 15:41   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR