MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Toplum » Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi seçilen Kozzy, başarısını kokteyl ile kutladı
Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi seçilen Kozzy, başarısını kokteyl ile kutladı


2011 Avrupa’nın En iyi Alışveriş Merkezi seçilen Kozzy, bu özel ödülü 23 Haziran’da ünlülerin uğrak yeri olan Oldies Restaurant’ta verdiği, perakende sektörünün ve sanat dünyasının önemli isimlerinin katıldığı kokteyl ile kutladı

Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ile Amerikalı yatırımcı AGP’nin iştirakı olan, Avrupa’nın en büyük perakende organizasyonu Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi’nin (International Council of Shopping Centers – ICSC) Paris’te düzenlenen konferansında Türkiye’den 2011 Avrupa Alışveriş Merkezleri ödülüne layık görülen tek alışveriş merkezi seçilen KOZZY Alışveriş ve Kültür Merkezi bu başarısını 23 Haziran akşamı Anadolu yakasının en şık restaurantlarından olan Oldies’de oldukça renkli geçen bir kokteyl ile kutladı.

Kozzy Icsc ödül kutlama kokteylinde açılış konuşmasını yapan Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak sözlerine Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk’e, Kadıköy Belediye Başkan Vekili Mustafa Demircan’a, Rönesans çalışanlarına ve emeği geçen herkese teşekkür ederek başladı. Rönesans Holding’in tamamıyla takım çalışması üzerine kurulu bir yapısı olduğunu sözlerine ekleyen Ilıcak, bu ödülün inancın ve takım ruhunun bir başarısı olduğunu söyledi. Erman Ilıcak,  ev sahipliğini yaptığı kokteylde;  Kozzy AVM’nin aldığı bu prestijli ödül ile alışveriş merkezlerinin lokasyon özelliğinden çok mimari yapı, marka karması, çevreye duyarlılık, yönetim şekli, pazarlama faaliyetleri, finansal yapı gibi içsel özelliklerinin sektör açısından daha ön planda olduğunu vurguladı.

AGP Başkan Yardımcısı Ulf Petterson ise, Kozzy AVM’ye hak ettiği bu ödülü veren başta ICSC jüri heyetine, Kadıköy Belediyesi’ne, Ing Bank’a, Rönesans Holding’e ve Kozzy AVM ziyaretçilerine teşekkür ederken, Rönesans gibi başarılı bir ekiple çalıştıkları için mutluluk duyduklarını ifade etti.

ICSC 2012 Jüri Başkanı ve Jones Lang La Salle Türkiye Başkanı Avi Alkaş’ta konuşmasında projede emeği geçen herkese teşekkür ederek Kozzy AVM’nin birincilik ödülü hakkında böyle  başarılı bir grupla çalıştığından ötürü mutluluk duyduğunu sözlerine ekledi. Bu yıl sonu Amerika’da Las Vegas’da düzenlenecek olan ReCon (Real Estate Conference) Dünya Gayrimenkul Konferansı 2012 Dünya’nın En İyileri Ödülleri için finalist olan Kozzy AVM’ye başarılar diledi.

Geceye katılanlar arasında perakende sektörünün önemli isimlerinin yanı sıra sanat camiasından Özcan Deniz, Tolgahan Sayışman, Selen Soyder ve yapımcı Şükrü Avşar da bu özel gecede yer aldı.

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi Hakkında

ICSC (International Council of Shopping Centers) 2011 Avrupa’nın En İyi Alışveriş Merkezi ödülünü alan, sanata ve sanatçıya verdiği önem ile tanınan Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. iştiraki olan Kozzy AVM,  gerçekleştirdiği organizasyonlar ve etkinlikler ile Anadolu Yakası’nın gözbebeği oldu. Mahalle sıcaklığında yaşanan duygu ve davranışların yeniden canlandığı şık ve modern mimari anlayışıyla Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, 58 mağaza, yüzlerce marka, kapalı otoparkı,  400 kişilik Gönül Ülkü – Gazanfer Özcan Sahnesi, 9 salonlu Avşar Sinemaları, sergi alanları, açık hava konseptli restaurant ve cafeleri ile temiz ve güvenli bir ortamda huzurlu alışveriş imkanı sağlamaktadır. Tüm bunların yanında, ziyaretçilerine alışveriş ve kültür sanat etkinliklerini bir arada yaşamanın ayrıcalığını sunmaktadır.

 

 

Galeri
📆 25 Haziran 2011 Cumartesi 09:41   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR