MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Toplum » İlköğretim öğretmenliğine eğitim semineri
İlköğretim öğretmenliğine eğitim semineri


Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve  Garanti Bankası / Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) işbirliği ile İlçe temelli ile Hizmetiçi Eğitim Programı  20 Haziran-30 Haziran tarihleri arasında (2’şer günlük)  33 Okulda ( Kurs Merkezinde) başlatıldı.

Müdürlüğümüze bağlı 55 Resmi İlköğretim Okulundan yaklaşık 2000 Öğretmen Haziran ve Eylül 2011 tarihleri arasında Garanti Bankası / Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) tarafından Öğretmenin Sınırı Yok Projesi”  çerçevesinde “Öğrenen Lider Öğretmen Semineri”  ne alınacaktır.

20 Haziran 2011 Pazartesi Günü Saat 08:30’da Kadıköy İlçesi Halil Türkkan İlköğretim Okulu’nda  yapılan Açılış Programına ÖRAV Yönetim Kurulu Üyesi  Sn. İbrahim BETİL, Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ferşat AYAR ile Şube Müdürü Fahri CÜREBAL katılmışlardır.

Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Ferşat AYAR açılış konuşmasında “Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Resmi İlköğretim Okullarında görevli yönetici ve öğretmenlerin mesleki kişisel gelişimlerine yönelik  “Öğretmenin Sınırı Yok Projesi”  çerçevesinde “Öğrenen Lider Öğretmen Semineri” Garanti Bankası / Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) tarafından Eğitimde Sosyal Sorumluluk kapsamında yapılacak olan seminerin Resmi İlköğretim Okullarında görevli yönetici ve öğretmenlerin mesleki kişisel gelişimlerini sağlayarak eğitimde kaliteyi yükselteceğini” belirtilerek bu konudaki duyarlılığın devamı dileklerinde bulundu.

Kadıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Fahri CÜREBAL ise “ İlk defa bir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün tüm İlköğretim Okulu Öğretmenlerinin seminerden geçirildiğini, bu nedenle ÖRAV ile Başkanı Sn. Kayhan KARLI’ya  teşekkür borçlu olduklarını”  belirtti.

 

 

 

Galeri
📆 23 Haziran 2011 Perşembe 12:35   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR