MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Sağlık, Toplum » “Yılın En Başarılı Sağlık Yöneticisi” Buket Pilavcı, oldu
“Yılın En Başarılı Sağlık Yöneticisi” Buket Pilavcı, oldu


Hospital Manager Dergisi tarafından her yıl alanında önemli başarılara imza atan sağlık yöneticilerine verilen “Yılın Başarılı Sağlık Girişimcisi ve Yöneticisi Ödülleri”10 Haziran akşamı Maslak Sheraton Otel’de sahiplerini buldu.

KadıköyŞifa Sağlık Grubu Genel Müdürü Buket Pilavcı, “Yılın En Başarılı Sağlık Yöneticisi Ödülü” ne layık görüldü.

Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı yöneticileri teşvik etmek ve sağlık kuruluşlarında yönetim becerilerinin gelişimini desteklemeyi amaçlayan Hospital Manager Yönetici Ödülleri, bu yıl 3. kez verildi. Yılın en başarılı kamu sağlık yöneticisi, yılın en başarılı hemşire yöneticisi, yılın en başarılı sağlık girişimcisi ve yılın en başarılı sağlık yöneticisi olmak üzere 4 farklı kategoride seçim yapıldı.

Sağlık sektöründe hekim veya idareci olarak uzun yıllar hizmet vermiş 6 kişilik bir jüri tarafından, yöneticilerin eğitim geçmişi, aldığı yönetim eğitimi, katıldığı seminerler, eğitimler, kongreler, konferanslar, sağlık yönetimiyle ilgili yayınları, verdiği konferans ve eğitimler, profesyonel ve sivil toplum kuruluşu üyelikleri, kuruluşuna ve topluma kazandırdığı başarılar ödüller, yenilikler, gelir artışı gibi unsurlar kazananların belirlenmesinde kriter oldu.

 

📆 13 Haziran 2011 Pazartesi 10:54   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR