MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Manşet, Toplum » Narman YİBO’da mezuniyet sergisi
Narman YİBO’da mezuniyet sergisi


Narman Şehit Astsubay Soner Özübek Yatılı İlköğretim Bölge Okulunda (YİBO) 2010-2011 eğitim- öğretim yılı mezuniyet programı çerçevesinde öğrencilerin yıl içerisinde yaptıkları eserlerden oluşan bir sergi açıldı.

Narman YİBO’da hazırlanan mezuniyet programına İlçe Kaymakamı A.Atakan Atasoy ve eşi Hacer Atasoy, Cumhureyit Başsavcısı Ömer Oğuzhan Acar, İlçe Emniyet Amiri Fatih Tufan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fahrettin Öz ve diğer daire amirleri ile çok sayıda davetli katıldı.

Serginin açılışını İlçe Kaymakamı A.Atakan Atasoy ve Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Oğuzhan Acar yaptılar. Sergiyi gezen Kaymakam Atasoy ve davetliler çocukların yetenekleri karşısında hayranlıklarını saklamazken eser sahibi çocuklardan bilgi aldılar.

Serginin gezilmesinin ardından mezuniyet programı için okul yemek hanesine geçildi. Okul Müdürü Ali Rıza Yücel burada yaptığı konuşmada öğrencilere şöyle seslendi: “Sevgili öğrenciler mükemmel bir istikbal sahibi olmanız, güzel ülkemiz Türkiye’mize hayırlı birer vatan evladı olmanız ve iyi hizmetler yapmanız temennisiyle hepinizin yolu açık olsun”
Konuşmaların ardından öğrencilerin hazırladıkları çeşitli gösterilerin yanı sıra tiyatro gösterisini de ilgiyle izlediler. Daha sonra okul birincisi ikincisi ve üçüncüsüne çeşitli hediyeler verildi.

ERZURUM (İHA)

 

📆 03 Haziran 2011 Cuma 10:56   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR