MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Caddebostan, Flaş, Göztepe, Manşet, Politika, Suadiye, Toplum » Bağdat caddesinde Ak Parti sevgi yürüyüşü yaptı
Bağdat caddesinde Ak Parti sevgi yürüyüşü yaptı


AB den sorumlu baş müzakereci Devlet Bakanı Egemen Bağış Milletvekili adayları Mihrimah Belma SatırFahri Yasin Şener ve AK Parti Kadıköy ilçe teşkilatı Suadiye den başlayarak Göztepe’ye kadar Bağdat caddesinin sağlı sollu kaldırımlarında yürüyerek halk’ı selamladılar.

Caddebostan – Kadıköy arası çalışan sarı taksilerden birinin ön tarafında oturan orta yaşlarda sarışın bir bayanın yarı beline kadar sarkarak “ Hele şükür… Allah’ım bana sizleri de burada görmeyi nasip etti. Bu güne kadar nerelerdesiniz? Niye buralara gelmiyorsunuz? Allah sizden razı olsun. Çalışmalarınız hayırlı olsun.” Diye avazı çıktığı kadar bağırması teşkilatın ve Bağdat Caddesi sakinlerinin alkışlarını aldı…

Ellerindeki çiçekler ve broşürlerle Cafe’lere ve dükkânlara giren teşkilata gösterilen sevgi yürüyüşe katılanları bile şaşırttı.

Seçim otobüsünün halk’ı rahatsız etmemek için düşük volümde çaldığı müzikler, etrafın uyarısı ile yüksek volüme getirildi.

Yağan yağmur programı etkilemedi. Aksine gördükleri ilgi ile coşarak programlarını devam ettirdiler.

Haber ve Fotoğraflar: Ercüment Göy

Galeri
📆 21 Mayıs 2011 Cumartesi 10:11   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR