MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Politika » HAS Parti “Çocuklar Duymasın”dan oy istedi
HAS Parti “Çocuklar Duymasın”dan oy istedi


Halkın Sesi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Erol Erdoğan ve İstanbul milletvekili adayları “Çocukların Duymasın” dizisinin yapımcı firması MİNT’i ziyaret ederek Birol Güven ve ekip üyelerinden 12 Haziran seçimlerinde Has Parti’ye oy istediler. Birol Güven, sosyal medyayı başarılı kullanmasından dolayı HAS PARTİ’yi takdir ettiğini ifade etti.

Halkın Sesi Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili adayı Erol Erdoğan, milletvekili adayları Bilgehan Doğru, Zeynep Çanak, Antoni Vilkoşevski “Çocukların Duymasın”ı ziyaret ettiler. Dizinin yapımcı firması MİNT’in Üsküdar Bağlarbaşı’ndaki ofisinde gerçekleşen ziyarette Yapımcı Birol Güven’in yanı sıra dizinin senarist ve oyuncu ekibinden isimler hazır bulundu.

Has Partili adaylar, siyasete ve seçimlere dair görüşlerini “Çocuklar Duymasın” ekibiyle paylaşırken Birol Güven de, Has Parti’nin sosyal medyayı en aktif kullanan parti olarak dikkat çektiğini ifade etti.

Ziyarette, Polonezköy Muhtarı iken Has Parti İstanbul adayı olan Antoni Vilkoşevski, Has Parti’yi tercih sebeplerini, partinin en genç adaylarından Zeynep Çanak ise Has Parti’nin hedeflerliyle kendi amaçlarının nasıl örtüştüğünü anlattı.

Dr. Bilgehan Doğru’nun Birol Güven’in eşi Burcu hanıma güzel bir tablo hediye ettiği ziyaret, Mint Akademi’nin gezilmesiyle son buldu.

Erol Erdoğan: Twitter’den randevulaştık; ziyaret ettik ve oylarına talip olduk.

Halkın Sesi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Erol Erdoğan Birol Güven’le Twitter üzerinden randevulaştıklarını söyleyerek şu bilgiyi verdi.

“Birol Güven Bey, bir gün dizi ekibi olarak seçimde hangi partiye oy vereceklerine henüz karar vermediklerini ifade eden bir twit attı. Ben bunun üzerine ‘Sizinle ve ekibinizle çay içmek isterim’ diye cevap yazdım. Büyük bir nezaketle kabul etti ve bizi davet etti. Biz de bugün aday arkadaşlarımızla İl Başkan Yardımcımız Yavuz Salim Kurt’un rehberliğinde Çocuklar Duymasın ekibini ziyaret ettik. Açık yüreklilikle Has Parti’yi anlattık ve onlardan 12 Haziran seçimlerinde Has Parti’ye oy vermelerini talep ettik. Bizim için güzel bir buluşmaydı.”

 

 

Galeri
📆 16 Mayıs 2011 Pazartesi 10:20   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR