MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Spor, Toplum » TSYD-ÜLKER ödülleri sahiplerini buldu
TSYD-ÜLKER ödülleri sahiplerini buldu


Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin Ülker ile birlikte geleneksel olarak düzenlediği spor gazeteciliği başarı armağanı yarışması ve özel ödüller sahiplerini buldu.

Swissotel’de gerçekleştirilen törenin açılış konuşmasını yapan TSYD Genel Başkanı Esat Yılmaer, yarışmanın her geçen yıl artan bir başarıyla düzenlendiğini belirterek, sağladığı destek için Ülker’e teşekkür etti. Yılmaer, ayrıca spor dünyasını bu ödül töreni ile bir araya getirmekten dolayı mutluluk duyduklarını da sözlerine ekledi.

Ülker adına konuşan Yıldız Holding Kurumsal İletişim Genel Müdürü Zuhal Şeker, spora ve futbola verdikleri desteği vurgularken, çocuklara yönelik projeleri hakkında da bilgi verdi. 4 yıldır HİF merkezleri, Futbol Köyleri, Futbol ve Basketbol Şenlikleri gibi hayata geçirdikleri projeleri ile şu ana kadar 200 bin çocuğa ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Şeker, TSYD’nin 48.kuruluş yıldönümünü de kutladı.

Sunuculuğunu Melih Şendil ve Sine Büyüka’nın çok başarılı bir şekilde yaptığı gecede TSYD’nin özel ödülleri Nevin Yanıt, Neslihan Darnel, Alex de Souza, Şenol Güneş, Ertuğrul Sağlam, Erol Ünal Karabıyık‘a verildi. Şenol Güneş ve Alex de Souza mazeretleri nedeniyle törene katılamadı. 2010 yılının spor yayın kuruluşları olarak da NTV Spor, Spormax ve Sports TV ödül aldı.

Beşiktaş Kulübü Yönetiminin neredeyse tam kadro ödül törenine katılımı dikkat çekerken Fenerbahçe’yi Yüksek Divan Kurulu Başkanı Yüksel Günay, Galatasaray’ı da Teknik Direktör Bülent Ünder temsil etti.

Ödül alan sporcu, teknik adam ve yöneticilerin yanı sıra Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay,  57. Hükümet Devlet Bakanı Ali Doğan, TSYD eski başkanlarından Necmi Tanyolaç, Attila Gökçe, kurucularından Halit Kıvanç törende hazır bulundu ve ödül verdi.

 

 

Galeri
📆 14 Mayıs 2011 Cumartesi 10:27   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR