MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş » Pınar Altuğ Atacan, Persil Anneler Günü için hayranları ile buluştu
Pınar Altuğ Atacan, Persil Anneler Günü için hayranları ile buluştu


Dünyaca ünlü Alman markası Henkel, Türkiye’nin hem beyazlar hem de renkliler için kullanılabilen ilk sıvı deterjanı olan “Persil Jel”in tanıtım etkinliklerine devam ediyor.

 

Persil Jel’in reklam yüzü olan ünlü sanatçı Pınar Altuğ Atacan, Capitol Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen imza gününde hanımlarla buluştu. Kendisi de örnek bir anne olan sevilen sanatçı, Anneler Günü öncesi ailesi için en iyisini isteyenler, titiz hanımlar ve annelerle hoş dakikalar paylaştı. Persil Jel, bu çok özel etkinlikte Anneler Günü dolayısıyla tüm katılımcı annelere de çeşitli hediyeler dağıttı.

 

Yeni nesil temizlik teknolojisi ile üretilen Persil Jel, kadınlara kullanım alışkanlıklarını değiştirecek birçok yenilik sunarken tanıtım etkinlikleri ile çeşitli sürprizler hazırlamaya da devam ediyor. Bu kapsamda, reklamlarında rol alan Sanatçı Pınar Altuğ Atacan ile bir süredir imza günleri düzenleyen marka, bu kez hanımlarla Capitol Alışveriş Merkezi’ne bir araya geldi. Capitol Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen ve Pınar Altuğ Atacan’ın hanımlarla sohbet ederek Persil Jel ile temizlik sırlarını paylaştığı etkinliğe yoğun ilgi vardı. Tüm hanımların Pınar Altuğ Atacan ile tanışma ve resim çektirme fırsatı yakaladıkları etkinlikte, Anneler Günü’ne özel olarak çeşitli sürpriz hediyeler dağıtılırken, hanımlar gün boyu süren çeşitli eğlencelerle de harika zaman geçirdi.

 

📆 09 Mayıs 2011 Pazartesi 09:43   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR