MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Manşet » İSPARK otoparkları Anneler Günü’nde ücretsiz
İSPARK otoparkları Anneler Günü’nde ücretsiz


İstanbul Otopark İşletmeleri Ticaret A.Ş.’nin (İSPARK) otoparkları 8 Mayıs Anneler Günü’nde bütün vatandaşlara ücretsiz hizmet verecek.
İSPARK Anneler Günü’nde annesine anlamlı ve değerli bir armağan vermek ve kentin güzel noktalarında ailece hoşça vakit geçirmek isteyen İstanbullulara otoparklarında ücretsiz hizmet verecek.
Kent genelinde sabah 08.00 ile 24.00 saatleri arasında İSPARK’ın açık, katlı ve yol üstü otoparklardan ücretsiz yaralanacak olan İstanbullular, bu özel günde aileleri ile hoşça vakit geçirirken araçlarını da güvenle park edebilecek.
Anneler Günü’nün, anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla kutlanan özel bir gün olduğunu belirten İSPARK Genel Müdürü Kadir Gurbetci, “Kurum olarak bu anlamlı ve özel güne katkı sağlamaktan aynı duyguları paylaşmaktan büyük bir sevinç duyuyoruz. Hayatımızın en değerli varlığı annelerimizin hoşça vakit geçirmesi bizim en büyük mutluluğumuzdur. Biz kurum olarak kültürel ve özel günlere destek vermeye devam edeceğiz.” diye konuştu.
İSTANBUL – CİHAN

📆 04 Mayıs 2011 Çarşamba 16:13   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“İSPARK otoparkları Anneler Günü’nde ücretsiz” için bir cevap

  1. Sokakdaki vatandaş dedi ki:

    Böyle bir günde güzel bir haber. İspark yetkililerini kutluyorum. Artık istanbulda yaşayan vatandaşlara sahip çıkan bir belediye görmek gerçekten beni mutlu ediyor. Caddeleri eli sopalı değnekçilerden temizleyen ve istanbulumuzu uygar bir kent haline getiren ispark’a yürekten teşekkür ediyorum. Sağolasın sen Kadir başkan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR