MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Kültür-Sanat, Toplum » Halk Oyunları ve Halk Müziği yarışması Ataşehir’de başlıyor
Halk Oyunları ve Halk Müziği yarışması Ataşehir’de başlıyor


Ataşehir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu ilköğretim ve liseler arası halk oyunları ve halk müziği yarışması ”Ataşehir Belediye Başkanlığı Kupası”na başvuru heyecanı başladı. Birçok okulun katılımı beklenen ödüllü yarışmaya başvurular 13 Mayıs Cuma gününe kadar devam edecek.

”Halk Müziği” kategorisinde ön elemelerin 15 Mayıs’ta yapılacağı yarışmada, ”Halk Müziği” finali 23 Mayıs saat:10.00, ”Halk Oyunları” finali ise 24 Mayıs saat:10.00’da Zübeyde Hanım Öğretmen Evi Konferans Salonu’nda yapılacak.

”Halk Müziği” kategorisinde jüri başkanlığını İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölüm Başkanı ve değerli sanatçı Erol Parlak’ın yapacağı Ataşehir Belediye Başkanlığı Kupası’nda, bir diğer değerli sanatçı Cengiz Özkan da jüri üyeliğinin yanında, 23 Mayıs’ta yapılacak olan halk müziği finalinde vereceği konserle sevenleriyle birlikte olacak.

Ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlar Ataşehir Belediyesi’ne ait 570 5000 numaralı telefonunun Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı 1280 dâhili hattından, yarışma ile ilgili merak ettikleri diğer bilgilere ulaşabilirler.

 

 

📆 02 Mayıs 2011 Pazartesi 13:39   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Halk Oyunları ve Halk Müziği yarışması Ataşehir’de başlıyor” için bir cevap

  1. mazlum emen dedi ki:

    iyi ve yararlı bir site bu sizede tercih ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR