MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Gezi-Alışveriş » KİĞILI’dan basın kartı sahiplerine indirim..
KİĞILI’dan basın kartı sahiplerine indirim..


Kiğılı, Başbakanlık – Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’ nün basın mensuplarına verdiği “ BASIN KARTI ” sahiplarine mevcut kampanları üzerine % 5 ekstra indirim uygulamasını başlattı.
Kiğılı, yeni yıla kadar devam edeceği kampanyasında “HANGİSİNİ ALIRSAN İKİNCİSİ BEDAVA ” diyor ve her 250 TL alışverişinize 50 TL, her 500 TL alışverişinize 125 TL “HEDİYE ÇEKİ “veriyor. Kiğılı siz müşterilerini, bu kalite ve çeşitle, en uygun fiyatlarla ve Worlde özel 7 taksit avantajı sunarak özel hissettirmeye devam ediyor.

Doğa’nın birbirinden güzel renklerinden etkilenerek, sade ve kullanışlı kesimler ile buluşturduğu koleksiyonunu, yıllardır Türk erkeğinin beğenisine sunan KİĞILI, 2009–2010 Sonbahar / Kış koleksiyonu ile beklentileri yine boşa çıkarmıyor.

Mevsimler, mevsimleri takip ederken, Kiğılı’ da hissedilen ana tema, sezonların kendilerine has zamansal dominantlıklarının yok olduğu güncellik üzerine kuruldu.
Bugünlere kadar pembeler, lilalar, maviler bizler için İlkbahar-Yaz sezon renkleri iken, artık koyu natürel tonlarla birlikte hareket ederek, Sonbahar ve Kış’ın güneşinin sıcaklığına imzasını atmaktadır.

Koleksiyonuna sürekli yeni desen ve modelleri ekleyen Kiğılı, Türkiye’de 155 mağazası ile bu sezonda da, paranızın değerini bilmeye devam edecek. Çünkü bu eşsiz koleksiyonu, bu kalite ve çeşitle, en uygun fiyatlarla beğeninize sunuyor.
Hayatı Senfoni Tadında Yaşayabilmeniz Temennisiyle!

Not: 1938 yılında kurulan Kiğılı erkek giyim sanayimizin ustasıdır. 55 ilde 155’den fazla mağazasıyla hizmet veren firma, her geçen yıl bu sayıyı arttırmayı hedeflemektedir. Ürün gamında spor ve klasik olarak ayırdığı koleksiyonlarını kol düğmesi, kravat ve yaka mendilleri ile de çeşitlendirmektedir. Türkiye’nin 7 bölgesine hizmet götüren Kiğılı, hizmet anlayışını, teknolojisini ve organizasyonel yapılanmasını hız ve güvenilirlik stratejisi üzerine kuruyor. www.kigili.com.tr

📆 13 Kasım 2009 Cuma 10:38   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR