MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Politika » Bağış’a sürpriz doğum günü pastası!.
Bağış’a sürpriz doğum günü pastası!.


Ak Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekil adayı Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Sayın Egemen Bağış, Ataşehir’de Emlak Bankası Spor Kulübü Ataşehir Tesisleri’nde vatandaşlarla bir araya gelerek, sohbet etti. Ataşehir’lilere Ak Parti hükümetinin icraatlarını ve muhalefetin tutumu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

41 kere maşallah…

Ak Parti Ataşehir İlçe teşkilatı tarafından hazırlanan sürpriz doğum günü pastasının mumlarını üflerken 41 yaşında olan Bakan Bağış için partililer, “41 kere maşallah” dediler.

‘Aile sigortası projesi ortaya attılar, biraz matematik bilen herkes bunun tamamen boş hayal olduğunu net bir şekilde gördü. Biz sayın Kemal bey gibi hayal kahvesinde hayaller kurmuyoruz”

            
Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Sayın Egemen Bağış, matematik bilen herkesin CHP’nin Aile Sigortası Projesinin ”boş hayal olduğunu” göreceğini savunarak, ”Biz Sayın Kemal Bey gibi hayal kahvesinde hayaller kurmuyoruz” dedi.
        Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Sayın Egemen Bağış, yaptığı konuşmada, iktidarda oldukları süre içinde icraatlarıyla destan yazdıklarını söyledi.
        Türkiye’yi 2023 yılında dünyanın 10. büyük ekonomisi yapmayı hedeflediklerini ifade eden Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Sayın Egemen Bağış, şunları söyledi:
        ”Bizim projelerimiz, Türkiye’nin anamuhalefet partisinin ve onun Sayın Genel Başkanı çakma Gandi’nin projeleri gibi yere sağlam basmayan projeler değil. Aile Sigortası Projesi ortaya attılar, biraz matematik bilen herkes bunun tamamen boş hayal olduğunu net bir şekilde gördü. Biz Sayın Kemal Bey gibi hayal kahvesinde hayaller kurmuyoruz. Biz gerçekten yaptıklarımızı hesap ediyoruz. Yaptıklarımızın referansıyla neler yapabileceğimizi ortaya koyuyoruz.”
        Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Sayın Egemen Bağış, eski dönemlerde kaynakların hortumlandığını dile getirerek, kendilerinin o hortumları keserek, kaynakları milletin ihtiyaçları için kullandıklarını ifade etti.

Galeri
📆 21 Nisan 2011 Perşembe 14:37   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Bağış’a sürpriz doğum günü pastası!.” için bir cevap

  1. abdullah Elçi dedi ki:

    Küçükyalı pazarını ne beklıyorsunuz kaldırmak için HER PERŞEMBE okul servisleri hastası olan var .millete eziyet çektiriyorlar.Trafik felç 5 km münübüs yolu tıkalı ne bekliyorsunuz? doğalgaz patlamasını bekliyorsunuz? millet evine girip çıkamıyor .Pazar kurulan yerler pislik bahçeler zarar ziyan içinde pazarcılar wc olmadığı için evlerin bahçesini kullanıyorlar.Binlerce vatandaşı bu dertten kurtarın. OY İSTEMEYE YÜZÜNÜZ OLSUN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR