MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Toplum » Hizmetlerimizin Kopyalanması Kalitemizin Tescilidir.
Hizmetlerimizin Kopyalanması Kalitemizin Tescilidir.


Eğitim Bir Sen İstanbul 4 No’lu Şube 9. Divan Toplantısını sendika merkezindeki Mehmet Akif İnan Toplantı Salonunda yaptı. Yöneticilik kursları konusunda hizmetlerimizin bazı sendikalar tarafından kopyalanması kalitemizin tescil edilmesidir diyen Şube Başkanı Ali Yalçın, etkili sendikacılık genel yetkiyi beraberinde getirecektir dedi.

Eğitim Bir Sen yöneticileri 9. Divan Toplantısını yaptı. Şube Sekreteri Yaşar Çağlar’ın 8. Divan Toplantısından sonra gerçekleştirilen etkinlikleri anlatan sunumundan sonra Şube Teşkilat Sekreteri Melih Durmaz, sayısal olarak büyümeyi, yeni dönem hedeflerini ve teşkilatlanma konusundaki sayısal verileri sendika yöneticileri ile paylaştı. Şube Sekretaryalarının kendi sorumluluk alanları ile ilgili kısa bilgi paylaşımından sonra temsilcilik yöneticileri görüşlerini dile getirdiler.

divan1

Şube Divanında yönetim, disiplin, denetleme ve temsilcilik yöneticilerine konuşan Şube Başkanı Ali Yalçın; Eğitim Yöneticiliği sınavları ile ilgili yapılan çalıştay sonrası bölgede açtıkları kurslara yaşanan yoğun ilgiden dolayı memnuniyetlerini ifade etti. Yöneticilik Sınavlarına Hazırlık Kitabı adı altında birleştirilen çalıştay notlarının diğer sendikalar tarafından fotokopi yapılarak dağıtılmasını ve bunun basın yayın araçlarında “kalitemizin tescilidir” diye değerlendiren Şube Başkanı Yalçın; çalıştay ekibimiz İstanbul’da 5 merkezde görev aldılar. Kurs sonrası katılımcılar tarafından doldurulan değerlendirme formlarında hiçbir eleştirinin getirilmemiş olması çok manidardır. Şube olarak, sendikamızın Türkiye genelinde yaptığı gibi birinci sınıf hizmet yaptık dedi.

Hizmet sendikacılığı kavramının içi Eğitim Bir Sen’in yaptıkları ile dolmaktadır diyen Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Ali Yalçın, Genel Merkez tarafından gönderilen doküman CD’si, Deneme Sınavları ile birlikte şube olarak üretilen döküman da emeği bulunanlara, yöneticilik kurslarında sorumluluk alan ve hizmetin sunumunda gayret gösteren bütün yöneticilere teşekkür etti. Şube Başkanı Yalçın, “önümüzde en somut hedef özlük haklarımızın geliştirilmesi için harcanan gayrete paralel olarak bölgemizde sayısal büyümemizi artırarak devam ettirmektir” dedi.

Galeri
Etiketler: ,
📆 10 Kasım 2009 Salı 14:20   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR