MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Politika » Fettahoğlu, bölgemizden en az on kişi meclise gideceğiz
Fettahoğlu, bölgemizden en az on kişi meclise gideceğiz


MHP Milliyetçi Hareket Partisinin İstanbul 1. Bölge 6. sırada yer alan adayı Fuat Fettahoğlu, İstanbul 1. Bölge adayları olarak en az on kişiyi meclise milletvekili olarak taşıyacağız. Ona göre çok çalışacağız.

Fettahoğlu şirketler Gurubu ve Aytop ( Anadolu Yakası Gıda Toptancıları ) Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Fettahoğlu, bir basın toplantısı yaparak adaylık süreci hakkında değerlendirmeler yaptı.

6. sıra bizi daha da kamçıladı…

Gıda piyasasının duayenlerinden Fuat Fettahoğlu, “Sıralamadaki yerimi küçümsemiyorum, hatta bu 6. sıra bizi daha çok çalışmak için kamçılayacak bir unsur oldu. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli her halde bizim saha çalışmamızı performansını bildiği için özellikle böyle belirledi. Zira 2007 genel seçimlerinde de yine milletvekili adayı olmuştum ve seçilemediğim halde partim için yapılan her faaliyette yer aldım destek verdim, vermeye de devam edeceğim.

En az on milletvekili gideceğiz…

İstanbul 1. Bölge adayları olarak en az on kişiyi meclise milletvekili olarak taşıyacağız. Ona göre çok çalışacağız.

Marketler yasasının çıkması elzemdir…

Ben otuz yıllık tüccarım. Ticaretin içinde olduğum için özellikle gıda piyasasında aktif rol üstlenmiş bir kurumun da yönetici pozisyonundayım. Dolayısıyla yıllardır dile getirilen fakat hükümetler tarafından bir türlü doğru adım atılmadığına şahit olduğumuz büyük marketler yasası konusu en çok üzerinde duracağımız konudur.

Küçük esnaf yok olmaktadır…

Zira 1.800.000 e yakın küçük esnaf vardır. Bu küçük esnaf büyük marketler karşısında rekabet edemediği için yok olmakla kaşı karşıyadır. Haksız rekabet söz konusudur. Mahalle bakkalı yok olmaktadır, çünkü bu piyasa şartlarında ayakta kalması mümkün değildir.

Fettahoğlu’nun Samandıra Damatris restaurantta düzenlediği basın toplantısına, MHP 1. Bölge SKM başkanı Ömer Ekşi, İl Yönetiminden Aziz Aydoğdu, Adem Tulukçu, Sancaktepe, Kartal, Sultanbeyli, Tuzla, Ataşehir, Maltepe, Şile, Ümraniye, Beykoz İlçe başkanları katıldı.

Kartal Haber Merkezi

📆 16 Nisan 2011 Cumartesi 18:49   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR