MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Caddebostan, Flaş, Kültür-Sanat, Suadiye, Toplum » Hayat detaylarda saklıdır fotoğraf sergisi açıldı
Hayat detaylarda saklıdır fotoğraf sergisi açıldı


Kadıköy Belediyesi Suadiye Gönüllü Evi fotoğrafçılık sınıfı öğrencileri “Hayat Detaylarda Saklıdır” konulu fotoğraf sergisi 10 Nisan Pazar günü Caddebostan Kültür Merkezi’nde açıldı.

Açılışı Kadıköy Belediyesi Suadiye Gönüllü Evi Başkanı Jülide Özden ile kursun öğretmeni Ayşe Küçükkurt yaptı. Fotoğraf sergisinin açılışının kurdele yerine fotoğraf filmi kesilerek yapılması ilgi çekiciydi. Suadiye Gönüllüleri olarak her yıl bölge halkının ihtiyaçları doğrultusunda hobi atölyeleri düzenlediklerini söyleyen Gönüllü Evi Başkanı Jülide Özden, “Fotoğrafçılık atölyemizdeki arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.

Çok güzel bir iş başardılar. Başarılarının bu sergi ile sınırlı kalmasını değil devam etmesini diliyorum. Atölye çalışmamız bu sergi ile sona erdi. Önümüzdeki dönem yeniden talep olması durumunda düzenlenebilir. Gönüllü Evi’mizde sağlıktan, sanata birçok alanda etkinliklerimiz oluyor. Herkesi bekleriz” dedi.

Fotoğraf Atölyesi eğitmeni Ayşe Küçükkurt’da açılışta şunları söyledi: “Fotoğraf günümüzde sonuca en çabuk ulaşılan sanat oldu. Atölye çalışmamıza katılan arkadaşlarımız bir dönem boyunca bir yandan fotoğrafın tekniğini öğrenirken bir yandan da sergiye hazırlandılar. Atölye çalışmamız bu sergi ile bitti ancak arkadaşlarımız fotoğraf yolculuğuna Fotoamele Fotoğraf Grubu’nda devam edecekler.” Sergi 16 Nisan Cumartesi gününe kadar Caddebostan Kültür Merkezi’nde izlenebilir

Galeri
📆 13 Nisan 2011 Çarşamba 09:34   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR