MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Politika » Fatih Şener, Projelerini Londra’da Başbakana sundu
Fatih Şener, Projelerini Londra’da Başbakana sundu


Ak Parti Kocaeli Aday Adayı Nejat Fatih Şener iş toplantısı için gittiği Londra’da karşılaştığı Başbakan Erdoğan’a milletvekili olması durumunda üzerinde çalıştığı projelerini ilk elden sundu.

Ak parti Kocaeli Milletvekili aday adaylarından Nejat Fatih ŞENER değerlendirme sonucunu beklerken, yerelde tanıtım faaliyetlerinde bulunmak ya da Genel Merkez binasına gitmek yerine kendi iş hayatını eskisi gibi sürdürmeye devam ediyor.

Facebook hayran sayfasından görüldüğü üzere, Türk-İngiliz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeliği de yapan Şener 31 Mart 2011 Perşembe günü DEIK Türk-İngiliz İş Konseyi tarafından organize edilen “Türkiye ile Büyümek” konferansı için gittiği Londra’da başbakan Erdoğan ile karşılaştı.

 

Şener, “Her gün dünyanın dört bir yanında seyahat halinde olan Sayın Başbakanımızla Londra’da karşılaşmış olmanın çok önemli tevafuk olduğunu ifade ederek Projelerini ilk elden de sunabilmiş olmaktan mutlu olduğunu belirtti.

İl teşkilatımızın başarıyla tamamladığı değerlendirme sürecinin bu aşamasında şimdi Genel Merkez çalışması sürüyor. Bu konuda pazartesi günü açıklanacak listeyi sabır ve olgunlukla beklemekten başka yapılabilecek bir şey yok” dedi…

Galeri
📆 09 Nisan 2011 Cumartesi 17:56   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR