MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş » Ersoy bu resim için bakın ne yaptı!..
Ersoy bu resim için bakın ne yaptı!..


Bölgede günlük olarak yayım yapan Flashaber Gazetesi’nin yayımladığı bir haber gündeme bomba gibi düştü.

Gazete, internet sitesinde eski tarihli yayımladığı haberde “Ak Parti’den bir Milletvekili aday adayının bir kadınla birlikte çekilmiş fotoğrafının internet sitesinden kaldırılması için, birilerinin kendilerine “ahlaksız teklif”te bulunduğunu açıkladı.

Haberde, Ak Parti’li Milletvekili aday adaylarından Alaattin Ersoy’un Belediye Başkanlığı döneminde bir kadınla çekilmiş ve ‘Google’da ilk sırada yer alan bu fotoğrafın  siteden “ reklam karşılığı” çıkarılmasının teklif edildiği belirtildi. 

 Yayımlanan haberde şu görüşlere yer verildi  “Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Alaattin Ersoy’la ilgili olarak Sultanbeyli belediye başkanlığı döneminde gazetemiz ve internet haber sitemizde yer alan bu fotoğrafın, “google’da ilk sırada” gerekçesi ile internet sitemizden reklam karşılığında çıkarılması gibi kirli bir teklifle gelen, Ersoy’un adamı olduğunu öne süren şahıs ve yanında müdür olarak çalıştığını söyleyen bir kişi, gazetemizin bu tür gayri ahlaki tekliflere verdiği ‘hayır’ cevabı ile karşılaşınca ortalıktan kayboldular.

Daha sonra araya yine Alaattin Ersoy’un adamı olduğunu söyleyen işadamı bir dernek başkanı da girerek; “Bu fotoğrafı kaldırın, bir yemek yiyelim, ileride reklam veririz” gibi basın ahlakıyla bağdaşmayan tekliflerde bulundu. Bu kişiye de gazetemizin cevabı ‘hayır’ oldu. Şimdi kamuoyu önünde Alaattin Ersoy’a biz bir teklifte bulunuyoruz;

Sayın Alaattin Ersoy; adamınız olduğunu söyleyen bu kişiler sizin bilginiz dahilinde hareket etmiyorlarsa çıkıp bunu kamuoyu önünde açıklayın. Yok, eğer bu kişiler sizin bilginiz dahilinde böyle gayri ahlaki tekliflerle, sözde sizin propagandanızı yapmaya çalışıyorlarsa; o halde sizin milletvekilliği adaylığınızı kamuoyunun takdirine bırakıyoruz” dedi.

📆 06 Nisan 2011 Çarşamba 13:45   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR