MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Flaş, Politika, Toplum » Kılıçdaroğlu Deniz Gezmiş Heykeli’ni ziyaret etti
Kılıçdaroğlu Deniz Gezmiş Heykeli’ni ziyaret etti


Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Ataşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan Türkan Saylan Tıp Merkezi ve Deniz Gezmiş Parkı’nın açılışını yaptı.

Geçtiğimiz hafta Ataşehir Belediyesi tarafından hizmete sokulacak 24 projenin temel atma ve açılış törenlerine, kayınpederinin vefatı nedeniyle katılamayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ataşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan Türkan Saylan Tıp Merkezi ve Deniz Gezmiş Parkı’nın açılışını yaptı.

Kılıçdaroğlu Ataşehir’e yaptığı ziyaret esnasında önce CHP İstanbul 1. Bölge Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışını yaptı. Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Kaya Uluyılmaz, CHP’li milletvekilleri ve binlerce vatandaşların katılımıyla burada yoğun bir ilgiyle karşılanan Kılıçdaroğlu daha sonra Ataşehir Belediyesi tarafından yapılan projelerin açılış törenine geçti.

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi tarafından tam donanımlı bir sağlık kuruluşu olarak ilçeye kazandırılan Türkan Saylan Tıp Merkezi’ne Başkan Battal İlgezdi ile gelen Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu, Türkan Saylan Tıp Merkezi’nin girişinde Sağlık İşleri Müdürü Gamze Akkuş İlgezdi karşıladı. Tıp Merkezi’nin açılışını yapan Kılıçdaroğlu’na tıp merkezinin çalışmaları hakkında Sağlık İşleri Müdürü Gamze Akkuş İlgezdi tarafından brifing verildi.

Tıp merkezi açılışının ardından Mustafa Kemal Mahallesi’nde Deniz Gezmiş Parkı’nın da açılışını yapan Kılıçdaroğlu, Deniz Gezmiş heykelinin yanına zeytin ağacı dikti, beyaz güvercinler uçurdu. Binlerce kişiyi otobüsün üstünden selamlayan Kılçdaroğlu, burada yaptığı konuşmada hükümeti eleştirdi ve “Benim tek desteğim sizsiniz. Benim desteğim halktır. Sizlerle birlikte 12 Haziran’da bu ülkeye demokrasi gelecek. Yoksulluğu, yolsuzluğu 13 Haziran’dan sonra bu ülkeden yok edeceğiz. Sandığa sahip çıkın. Sandıklar için görevli atamamıza gerek yok çünkü hep beraber sandıklara sahip çıkacağız, oyumuza sahip çıkacağız” dedi. Kılıçdaroğlu daha sonra sevgi gösterileri arasında Ataşehir’den ayrıldı.

Galeri
📆 04 Nisan 2011 Pazartesi 14:02   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR