MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Genel, Manşet, Toplum » Yavuzer ile anaokulundan liseye kalite yolculuğu
Yavuzer ile anaokulundan liseye kalite yolculuğu


Çocuklarımızın Gelecek Yolculuğunda Ailenin ve Eğitim Kurumunun Rolünü Konuştuk

26 Mart 2011 Cumartesi günü Özel Çevre İlköğretim Okulu Konferans Salonu’nda gerçekleşen Çocuğun Eğitim ve Gelişiminde Ailenin ve Eğitim Kurumunun rolü adlı seminerde Prof. Dr. Haluk Yavuzer, velilere ve katılımcılara deneyimlerini ve bilgi birikimlerini paylaştı. Çevre Koleji’nin bilinçli öğrenciler ve bilinçli aileler yaklaşımı doğrultusunda gerçekleştirdiği seminer, günümüzün eğitim ve gelişim yaklaşımları üzerine birçok önemli konuyu gözler önüne serdi.

Çocuk yetiştirmede önemli değerler…

Prof. Dr. Haluk Yavuzer, çocuk eğitiminde ailenin ve eğitim kurumunun rolü başlığı altında birçok soruya açıklık getirdi. Ailelerin çocuklarını iyi tanıması gerektiğini belirten Yavuzer, çocuğun okuldaki başarısında aile rolünün önemini anlatarak Çevre Koleji velilerine ve katılımcılara önemli bilgiler aktardı. Eğitim kalitesiyle geleceğin donanımlı bireylerini yetiştirmeyi hedefleyen Çevre Koleji, hem eğitim kurumunun hem de aile eğitiminin birbirini tamamlamasıyla nasıl başarılı yarınlara ulaşılabileceğini gösterdi. Yavuzer, dinleyicilere çocuk yetiştirmede değişmeyen değerlerden bahsederek okul başarısında aile içi huzurun ve öğretmen faktörünün öneminden bahsetti.

Çevre Koleji için değerli bir kişi olan Prof. Dr. Haluk Yavuzer, deneyim ve görüşleriyle paylaşarak velilere ve katılımcılara keyifli bir seminer yaşattı.

📆 04 Nisan 2011 Pazartesi 13:07   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR