MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Manşet, Toplum » Doğukan Manço “adam olacak çocuklar”la buluştu
Doğukan Manço “adam olacak çocuklar”la buluştu


“Dişlerini fırçala, ıspanağını ye, arabada arka koltukta otur” gibi öğütler Barış Manço ile  “Adam Olacak Çocuk” programında hayat bulmuştu.

Barış Manço, oğlu Doğukan Manço aracılığıyla bu kez de Eyüboğlu Eğitim Kurumları Kemerburgaz İlköğretim Okulu’nda çocuklarla buluştu.

Doğukan Manço, Eyüboğlu Eğitim Kurumları Kemerburgaz İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti.  Etkinliğe katılan Kemerburgaz İlköğretim Okulu hazırlık, 1, 2 ve 3. sınıf öğrencileri Doğukan Manço’yu büyük bir heyecanla dinledi. Babası Barış Manço’yu eğlenceli bir dille anlatan Doğukan Manço, babasının insani değerlere ve çocuklara verdiği önemi kendi hayatından verdiği örneklerle anlattı.

Öğrencilerle keyifli bir sohbet gerçekleştiren Manço ayrıca babasını konu alan bir bilgi yarışması düzenledi. Yarışmada başarı gösteren çocuklara hediye dağıtan Manço, tıpkı babası Barış Manço gibi çocuklarla son derece sıcak bir diyalog kurdu. Doğukan Manço, çocukların babasını daha yakından tanıyıp sevmelerine katkıda bulunmak için bu ziyaretlerin önemli olduğunu söyledi ve Eyüboğlu öğrencilerine Barış Manço’nun fotoğraflarını dağıttı.

Bu keyifli ziyaret, video gösterimi ve “Arkadaşım Eşşek”, “Anlıyorsun Değil mi?”, “Ayı”, “Nane Limon Kabuğu” gibi unutulmaz Barış Manço şarkıları eşliğinde son buldu.

 

 

📆 02 Nisan 2011 Cumartesi 11:56   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR