MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Göztepe » Kapkara Show Kadıköy’de
Kapkara Show Kadıköy’de


Türk televizyonlarında ilk kez siyah ışık altında farklı bir teknikle gösterilerini tanıtan ekip seyirciden büyük beğeni topladı.

Karanlıkta tenis oynayan adamlar olarak tanınan ekip, sıra dışı performanslarını, uzun provalar sonrasında gerçekleştiriyor.

Grubun yönetmeni Oya Salman ; ”Siz hayal edin biz sahneleyelim. Gösterilerimizde belirli bir konsept yada kural tanımıyoruz.Önemli olan seyirciyi farklı bir hayal dünyası içine çekebilmek onlara eğlenceli dakikalar geçirtebilmek.Biz provalarda çok eğleniyoruz. Bu enerji ve eğlenceyi seyirciye de geçirebilirsek ne mutlu bize.Gösterilerimiz tüm hızıyla devam edecek.İstanbul dışında bir çok şehir de turneler düzenlemek istiyoruz.Herkese destekleri için sonsuz teşekkür ederiz.”dedi.

Ekip aynı zamanda provalarını Kadıköy’de kendi atölyelerinde gerçekleştiriyor. Ekipteki oyuncuların bir çoğu Kadıköy ilçesinde ikamet etmekte. Özellikle çocuk hayran kitlesine sahip olan bu grubun gösterilerini yakından izlemek isteyler için adres ve telefon bulunmaktadır.

Gösteri gün ve saatleri

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
11 Nisan pazartesi saat 20.30
Gişe :0216 336 29 07

Göztepe Halis Kurtca Kültür Merkezi
23 Nisan Cumartesi saat 20.30
Gişe :0216 357 28 36

Etiketler:
📆 30 Mart 2011 Çarşamba 12:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR